Televizyon

ATV dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Behzat karakteri ölecek mi?

ATV kanalında gösterime giren ve milyonlarca insan tarafınca sevilerek izlenen Eşkıya Dünyaya Hükümdür Olmaz dizisiyle ilgili yeni iddialar ortaya atılıyor. Oyuncu kadrosunda Oktay Kaynarca, Pelin Akil ve Ozan Akbaba şeklinde önem verilen adların oynadığı Eşkıya Dünyaya Hükümdür Olmaz dizisinde Behzat Façalı’ya pusu kurulması sonrasında akıbeti merak ediliyordu. İntenet üstünde dolaşan iddialara nazaran Behzat Façalı karakteri bu pusu sonucunda yaşamını kaybedecek.

EDHO Behzat Ölecek mi?

Eşkıya Dünyaya Hükümdür Olmaz dizisi heyecanlı bölümleri ile izlenmeye devam ediyor. Son olarak gösterime giren bölümde Yaman Korkmaz’ın adamları Behzat Façalı’ya bir pusu kurmuştu. Bu pusu sonucunda öleceği kabul edilen karaktere canlandıracak olan Emir Benderlioğlu’nun diziden çıkıp çıkmayacağı merak ediliyor. Her ne kadar intenet üstünde Behzat karakterinin öleceğine yönelik iddialar ortaya atılsa bile kati netice gelecek hafta gösterime giren bölümde belli olacak. Ama Behzat karakterinin öleceğine neredeyse kati gözüyle bakılıyor.

EDHO Emir Benderlioğlu Kimdir?

Emir Benderlioğlu 1979 senesinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. Hacettepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nden mezun olan başarılı oyuncu Alper Çağlar ile tanışması sonrasında onun yönetiminde oldukça fazla filmimizde oynamıştır. Sonrasında ise dizi oyunculuğuna adım atmıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu