Televizyon

ATV Dizisi Hercai 45. Bölüm Fragmanı Fragmanı Tanıtımı

ATV televizyonunun sevenleri rekortmeni dizisi Hercai Cuma akşamları ekranlara bomba şeklinde düşüyor. Beğenilen dizi Hercai 45. Bölüm fragmanı gösterildi mi? Uçurumdan düşen Miran, kurtulacak mı? Miran ile Reyyan kavuşabilecek mi?Dört gözle beklenen soruların cevabı haberimizde.hercai 45. bölüm

ATV Dizisi Hercai 45. Bölüm Fragmanı Fragmanı Tanıtımı

Beğenilen dizi Hercai 45. Bölüm Fragmanı daha yayınlanmadı. Sevilen dizinin heyecanla beklenen 44. kısmı  bu akşam saat 20.00 de ATV kanalında olacak. Mia Yapım, Banu Akdeniz imzalı dizinin başrollerini Akın Akınözü, Ebru Şahin paylaşıyor. Mardin Midyat’ta çekilen dizi her hafta sevenleri kitlesini artırıyor. Dizi olanaksız bir aşk öyküsünü konu alıyor. Hercai, hem konusuyla hem çekilmiş olduğu bölge ile hem de dizi oyuncularının başarıya ulaşmış performansıyla Cuma akşamlarının vazgeçilmezi oluyor.

hercai mardin midyat

Miran’în uçurumdan düştüğünü gören Reyyan onu bulmak için koşar. Suda bulur ve kıyıya çıkarır. Ama Miran’ın durumu kötüdür. Reyyan Miran’ın iyi olması için elinden geleni yapar. İntikamdan doğan bir aşkı yaşamaya çalışan Reyyan ile Miran canları pahasına savaşmaya kararlıdırlar. Takip edildiklerini anlayan Reyyan, peşlerindekilerin kim olduğu hakkında hiçbir fikri yoktur. Cihan, Reyyan ile Miran’ın peşine düşer. Onları bulmak için her şeyi göze alır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu