Televizyon

ATV dizisi Maria ile Mustafa 9. Bölüm Final Fragmanı Yayınlandı Mı?

ATV’nin yeni süre dizilerinden önde gelen Maria ile Mustafa 9.Bölüm final fragmanı gösterildi mi? 8.kısmı ile ekranlara gelecek Maria ile Mustafa dizisinde Mustafa geçirdiği trafik kazası sonucu ölüyor bu haberle yıkılan Maria ne meydana getirecek? Başrollerini Hilmicem İntepe ve Jessica May’ın paylaşmış olduğu,  Heyecanla beklenen yeni kısmı ile ekranlara gelecek olan Maria ile Mustafa dizisi son bölümde neler yaşandı sizin için hazırlamış olduğumuz haberimize bir göz atalım.

blank

ATV dizisi Maria ile Mustafa 9. Bölüm Final Fragmanı Yayınlandı Mı?

Daha 9. Bölüm final Fragmanı yayınlanmadığı için sitemizde mevcut değildir. Yayınlandığı süre en güncel haberler ile karşınızda olan internet sitemizden seyredebilirsiniz en detaylı haberler için sitemizi takipte kalınca. 

Maria ile Mustafa 8. Bölüm Özeti

Gonca  konağa katılan Maria’nın  aklını bulandır, yavaş yavaş aklına girerek Maria’yı sinirlendirmek ister. Maria’nın Mustafa’nın çocuğunu taşıması da işleri Gonca için epey bir güçleştirir ve Gonca Maria’ya önceden oldukça hırslanır. Meleğin Mustafa’nın öz kızı olmadığını duyan Maria Mustafa’ya duyduklarını söylerken Gonca’dan katılan telefon ile söylemekten vazgeçer. Nihat, aralarındaki tüm engellere karşın Nadire’ye duygularını açık eder. Kafası giderek karışan Nadire, bu aşka karşılık verebilecek midir?

Mustafa’nın kaza geçirmesi aileyi derin bir yasa boğar, öldü haberi ile iyice yıpranan aile yıkılır. Mustafa’nın öldüğüne inanmak istemeyen Maria’ya Gonca destek olur ve onu konaktan kaçırma konusunda ikna eder. Ama bu yolda asla beklemediği büyük bir engelle karşılaşır. Gonca gizli saklı gizli saklı konaktan kaçıp herkesten saklamış olduğu Mustafa’nın yanına gider. Herkesi Mustafa’nın öldüğüne inandıran Gonca’nın aslolan amacı  anlaşılmış olur. Maria Gonca’nın telefonunda görmüş olduğu bildiri ile tüm gerçeği öğrenir Mustafa yaşıyordur. Gonca Maria’yı Mustafa’ya götürecek mi? Mustafa nerde?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu