ATV dizisi Maria ile Mustafa kaç bölüm sürecek?

ATV Maria ile Mustafa kaç bölüm sürecek?

Maria ile Mustafa dizisinin kaç bölüm sürüp ne zaman final yapacağı merakla beklemeye başladı. başlandı. ATV kanalında yeni sezonda yayınlanacak Maria ile Mustafa dizisinin ne kadar süreceği araştırılıyor.

Maria ile Mustafa kaç bölüm sürecek?

ATV kanalında yayınlanacak Maria ile Mustafa dizisinde Kolombiya’dan Türkiye’ye göç eden Maria ile Ürgüp’ün aşk hikayesi anlatılacak. Konusu ve çekim yeriyle dikkatleri üstüne çekecek dizinin kaç bölüm yayınlanacağı da araştırılıyor.

TNC Medya yapımcılığında ekranlara taşınan Maria ile Mustafa dizisi 2020 / 2021 sezonun en iddialı yapımları içinde bulunuyor. Maria ile Mustafa dizisi ilk 10 kısmı çekildi ve dizi reytinglerine bakılarak karar verilecek. Sevilen dizinin reytinglerine bağlı olarak 20 – 30 bölüm çekilebilecek. Maria ile Mustafa dizisinin geleceği ilk 10 bölüm çekildikten sonrasında ortaya çıkacak.

Maria ile Mustafa ne zaman final yapacak?

Kapadokya’da çekilen Maria ile Mustafa dizisi Ürgüp ve Göreme ilçelerinde de çekilmektedir. Manzaralı ve peri bacalarıyla öne çıkan dizi ilk bölümlerinden sonrasında alınan reyting sonuçlarına bağlı olarak devam edip etmeyeceğine karar verecek.

Maria ile Mustafa erken final yapar mı?

Maria ile Mustafa dizisi mevcut reytingleri sonrasında devam edip etmeyeceğini ortaya çıkaracak. Dizi çekim bölgeleri ile oyuncu ekibi kuvvetli olmasına rağmen Jessica Mayıs benzer biçimde kendisini ispatlayan kadın başrolün yanında Hilmicem İntepe bulunacak.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir