Televizyon

ATV Müge Anlı ile Tatlı Sert Şiar Kılıç olayında son durum ne? 21 Ekim 2020 Çarşamba

ATV Müge Anlı ile Tatlı Sert Şiar Kılıç olayında son durum ne? 21 Ekim 2020 Çarşamba. ATV ekranlarının sevilen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert yeni sezona başladı. Her yıl birçok vakayı aydınlatan programda gene bir katliam vakası aydınlatıldı. Programın geçen hafta gösterilen bölümünde yangın esnasında öldüğü söylenen Samet Kılıç’ın oğlunun bir adam öldürmeye kurban gittiği ortaya çıktı.

Samet Kılıç oğlunun eski eşi tarafınca öldürüldüğünü iddia etmişti. Müge Anlı ve ekibi bu iddianın peşinden vakayı araştırmaya başladı. Adı geçen eski eş Gülizar Emanet ve sevgilisi Hami Kılıç programı katıldı ve iddialara cevap verdi.

Hami’nin kardeşi itiraf etti

Programa gelen polisler Gülizar ve Hami’yi göz altına aldı. Olayın yaşandığı Sakarya’da da harekete geçen güvenlik güçleri Hami’nin kardeşi ve annesini sorguya almıştı. Hami, kardeşi ve annesini eş zamanlı olarak sorguya alan ekiplerin incelemeleri sonucu Hami’nin kardeşi Hami’nin evladını dövdüğünü ve arkasından öldüğünü zannettiğini peşinden de Gülizar ile evi yaktığını itiraf etti. Gülizar bu iddialar karşısında kendisinin vakayla bir ilgisini olmadığını söylemiş oldu.

Hami sessiz kalma hakkını kullanıyor

Annesi ve kardeşi vakası söyledi ama Hami konuşmama kararının arkasında kaldı. Suçlamaları reddeden Hami Kılıç’ın sorgusunun sürdüğü bildirildi.

Müge Anlı Şiar Kılıç vakası

Sakarya’da bir evde çıkan yangın sonucu ölen Şiar Kılıç’ın babası Müge Anlı’nın programına katıldı. Baba Samet oğlunun yangında değil, daha öncesinde öldürüldüğünü söylemiş oldu. İddiaların üstüne Müge Anlı ve ekibi vakası araştırmaya başladı. Sezon finalinden ilkin gösterilen bölümde ortaya atılan iddialar yeni sezonda gün yüzüne çıktı. Polis ekipleri vakaya karışan Gülizar ve Hami ikilisini sorguya aldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu