Televizyon

ATV programı Müge Anlı Şiar Kılıç olayı ne oldu?

ATV kanalının beğenilen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert yeni sezona başladı. Her yıl birçok vakası aydınlatan programda gene bir öldürme vakası aydınlatıldı. Programın geçen hafta gösterime giren bölümünde yangın esnasında öldüğü söylenen Samet Kılıç’ın oğlunun bir adam öldürmeye kurban gittiği ortaya çıktı.

Samet Kılıç oğlunun eski eşi tarafınca öldürüldüğünü iddia etmişti. Müge Anlı ve ekibi bu iddianın peşinden vakası araştırmaya başladı. Adı geçen eski eş Gülizar Emanet ve sevgilisi Hami Kıcı programı katıldı ve iddialara cevap verdi.

Hami’nin kardeşi itiraf etti

Programa katılan polisler Gülizar ve Hami’yi göz altına aldı. Olayın yaşandığı Sakarya’da da harekete geçen güvenlik güçleri Hami’nin kardeşi ve annesini sorguya almıştı. Hami, kardeşi ve annesini eş zamanlı olarak sorguya alan ekiplerin incelemeleri sonucu Hami’nin kardeşi Hami’nin evladı dövdüğünü ve peşinden öldüğünü zannettiğini peşinden da Gülizar ile evi yaktığını söylemiş oldu. Gülizar bu iddialar karşısında kendisinin vakayla bir ilgisini olmadığını söylemiş oldu.

Hami sessiz kalma hakkını kullanıyor

Anası ve kardeşi vakası söyledi ama Hami konuşmama kararının arkasında kaldı. Suçlamaları reddeden Hami Kıcı’nın sorgusuna devam edilmiş olduğu bildirildi.

Müge Anlı Şiar Kılıç olayı

Sakarya’da bir evde çıkan yangın sonucu yaşamını kaybeden Şiar Kılıç’ın babası Müge Anlı’nın programına katıldı. Baba Samet oğlunun yangında değil, önceden öncesinde öldürüldüğünü söylemiş oldu. İddiaların üstüne Müge Anlı ve ekibi vakası araştırmaya başladı. Dönem finalinden ilkin gösterime giren bölümde ortaya atılan iddialar yeni sezonda gün yüzüne çıktı. Polis ekipleri vakaya karışan Gülizar ve Hami ikilisini sorguya aldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu