Televizyon

ATV yarışma programı Kim Milyoner Olmak İster yarışması yeni sunucu

ATV kanalının beğenilen açıklama yarışması Kim Milyoner Olmak İster her yıl beğeniyle takip edilen programlardan biridir. Yarışma uzun senelerdir yayınlanmasına karşın ilk günkü heyecanıyla ekranlardaki yerini alıyor. Beğenilen yarışma programı geçen süre 15 Ağustos tarihinde süre finali yapmıştı.

ATV yarışma programı Kim Milyoner Olmak İster yarışması yeni sunucu

2011 senesinde gösterim hayatına başlamış olan beğenilen açıklama yarışmasını ilk olarak Kenan Işık sunmuştu. Işık’ın 2014 senesinde beyin kanaması geçirmesinin arkasından sırasıyla Selçuk Yöntem, Murat Yıldırım benzer biçimde adlar sunucu olarak oynamış almıştı. Son olarak ise yarışmayı başarılı oyuncu Kenan İmirzalıoğlu sunmaya başlamıştı.

Yarışmaya 15 Ağustos tarihinde koronavirüs sebebiyle ara verilmişti. Beğenilen yarışma programının Ekim ayında tekrardan televizyonlarda olması umut ediliyor. Yarışma koronavirüs tedbirleri kapsamında izleyici alınmazken, seyirciye sorma hakkı yerine de uzmana sor joker hakkı getirildi. Uzman insan ise yarışmada ilk ve tek 1 milyon kazanan insan olan Arda oldu. Yeni sezonda uzmana sor hakkı yerini izleyici joker hakkına bırakacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu