Beni Bırakma dizisi Firuze karakteri kimdir?

Beni Bırakma Firuze kimdir? Hazal Eylül Çelik yaşı ve oynadığı diziler

Beni Bırakma dizisinin kadın başrolü Hazal Eylül Çelik oldu. 2 sezondur Sıla karakterine canlandıracak olan Suda Doğar diziden ayrıldı. Böylelikle Beni Bırakma 3. sezonunda Tarık’ın partneri Hazal Çelik olmuş oldu. Çelik, projede Firuze karakterine hayat verecektir.

Beni Bırakma Firuze kimdir?

Beni Bırakma dizisinde Firuze karakteri 20’li yaşlarının sonunda güzel ve akıllı bir kızdır. Korkusuz olmasına karşın kendisine güvenli bir liman arayan Firuze hayatında devamlı savaş etmiştir. Sıla’yı kaybettikten sonrasında uzunca bir süre kendini bulamayan Tarık’ın yaralarına Firuze merhem olacaktır.

Hazal Eylül Çelik kimdir?

2 Şubat 1992 tarihinde Ankara’da gözlerini açan Çelik, Bilkent Üniversitesi Tiyatro Kısmı mezun olmuştur. Sektöre Ankara’da tiyatro ile başlamış olan Çelik akabinde Focus Film ile çalışmaya başladı. Deniz Yıldızı adlı günlük diziyle üç dönem süresince televizyonlarda oynayan Çelik akabinde Beni Affet dizisinin başrolünü üstlenmiştir.

Çelik, Beni Affet dizisinden ayrılırken haftalık dizi projelerinde yer almak istemesine karşın günlük dizi Beni Affet’e katıldı olmuştur.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir