Televizyon

Benim Adım Melek Cumali karakteri dizide neden yok?

Geçtiğimiz dönem izleyicilerden güzel geri dönüşler alan Benim Adım Melek adlı dizinin yeni sezonu da sevenler tarafınca oldukça beğenileceğe benziyor. Yeni sezonda birçok olayın olacağı projede Melek ve Halil’in aşk yaşaması Cumali ve Seyit Ali’yi çileden çıkaracak. Ek olarak oğlunun ölümünden sonrasında çok değişen Kenan Gaziantep’te birçok vaka çıkartacak.

Yeni dönem fragmanı gösterime giren projede Cumali’nin olmaması dikkat çekti. Babasını aramaya başlamış olan Halil, Cumali ustanın Halfeti’de olduğu bilgisine ulaşıyor. Bu bilginin ışığında yola koyulan Halil, Halfeti’de aldığı açıklama ile yıkılıyor. Halfeti’de 60 yaşlarında birinin boğularak öldüğünü öğrenen Halil bu kişinin babası bulunduğunu düşünüyor.

Benim Adım Melek Cumali öldü mü?

Benim Adım Melek adlı projede Cumali rolünü Düzen Namidar oynamaktadır. İzleyiciler tarafınca beğenilen Cumali karakterinin diziden ölerek ayrılmış olduğu konusunun gerçeği yansıtmadığı düşünülüyor. Başarı göstermiş oyuncu yeni dönem dizi setinde bulunmaktadır. Projede öldüğüne dair iddialar gerçeği yansıtmayacak ve boğularak ölen kişinin Cumali olmayacağı tahmin edilmektedir.

Düzen Namidar Benim Adım Melek’ten ayrılacak mı?

Üs Yapım ile yeni sözleşme imzalayan Düzen Namidar’ın Benim Adım Melek Adlı diziden ayrılmayacağı düşünülüyor. Sevilen dizinin yeni sezonunda öleceği konuşulan Cumali karakterini canlandıran Düzen Namidar, sosyal medya hesabından Gaziantep’te fotoğraf paylaştı. Bu fotoğraf ile beraber oyuncunun diziden ayrılmadığı ortaya çıktı.

Yeni sezonda Melek ve Halil’in aşkı gene seyircileri duygulandıracak. Kenan karakterinin kötülükleri devam ederken birçok vaka ardı ardına yaşanacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu