Televizyon

Beril Pozam, Yalı Çapkını’nı dekolteli pozuyla etkiledi.

Star TV’nin sevilen dizisi “Yalı Çapkını” heyecan dolu bölümleriyle her hafta merakla bekleniyor. Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor, Şerif Sezer, Gülçin Şantırcıoğlu, Emre Altuğ, Gözde Kansu, Ersin Arıcı ve Beril Pozam gibi önemli isimlerin yer aldığı dizi, her karakteriyle izleyicileri büyülemeyi başarıyor.

Özellikle Beril Pozam’ın canlandırdığı Suna karakteri, Seyran’ın ablası rolüyle izleyicinin dikkatini çekiyor. Her yeni bölümde daha fazla hayran kazanan Pozam, oyunculuk performansıyla herkesi büyülüyor. Ancak bu kez baş döndüren dekolteli kıyafetiyle tüm şehrin diline düştü.

Aktif bir Instagram kullanıcısı olan Pozam, son paylaşımlarıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Siyah bir elbise ve geniş yakasıyla takipçilerinin gözlerini kamaştıran Pozam, izleyenleri büyüledi.

Elbisenin içindeki cesur tarzı takipçilerinden “Kazım Ağa bunu görmemeli”, “Örtünmelisin”, “Vay be” gibi yorumların gelmesine neden oldu. İzleyiciler Pozam’ın muhteşem kıyafetini ve ışıltısını tartışmaya devam ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu