Magazin

Berk Oktay ve Yıldız Çağrı Atiksoy kursa gidecekler

Ünlü çift Berk Oktay ve Yıldız Çağrı Atiksoy’un “Savaşçı” dizisinde tanışıp zamanla aşka dönüşen ilişkileri, 2022 Eylül’ünde dünya evine girmeleriyle taçlandı. Evliliklerinden büyük bir mutluluk ve uyum duygusu yaşayan çift, sürpriz bir haberle herkesi sevindirdi. Bir süre önce bebek beklediklerini duyuran çift, şimdi de bebek hazırlıklarına hız veriyor.

Güzel oyuncu Yıldız Çağrı Atiksoy, hamilelik haberini doğrulayarak, “Evet, haber doğru. 2.5 aylık hamileyim.” açıklamasını yapmıştı. Bu müjdeli haberi alan Berk Oktay da baba olacağı haberini alır almaz büyük bir sevinç yaşadı. “Bu duyguyu nasıl anlatabilirim bilmiyorum ama birkaç gün heyecandan kendime gelemedim. İsim düşünmedik, sağlıkla beraberimize gelmesini istiyoruz. Sabırsızlıkla bekliyoruz…” şeklinde konuştu.

Nişantaşı’nda görüntülenen Berk Oktay, “Kısmetse haziran gibi kızımıza kavuşacağız. İsim konusunda henüz karar vermedik. Babalık konusunda birçok araştırma yapıyorum. Yıldız’la beraber doğumdan birkaç hafta önce ebeveynlik kursu alacağız.” dedi.

Çiftin bebek heyecanı, sosyal medyada da büyük bir ilgiyle karşılandı. Hayranları, mutlu haberi paylaşarak çifte tebriklerini iletti. Berk Oktay ve Yıldız Çağrı Atiksoy’un bebek hazırlıklarıyla ilgili detaylar da kısa sürede merak konusu oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu