Teknoloji

BİM’in sattığı Heifer kablosuz dik süpürge nasıldır? Kullanıcı Yorumları

Bim marketlerinde çok ilgi çekecek bir süpürge satışa sunulmaktadır. Heifer akülü dik elektrikli süpürge 899 TL’ye satılacak. Ürünle ilgili bir incelemeyi yazımızda bulabilirsiniz. Ürünü alan ve kullananların deneyimlerini ve yorumlarını bekliyoruz. Dyson V11, son yıllarda büyük ilgi görmüş oldu. Dyson, turboşarjı yardımıyla ergonomik kullanım sunar ve piyasadaki geleneksel elektrikli süpürgelerden oldukca önceden iyi temizleme gücüne haizdir. Ürünün dezavantajı 3000 TL fiyatıdır. Dyson’ı bütçesi olan her insana kesinlikle tavsiye ederim. Turbo şarjı yardımıyla geleneksel elektrikli süpürgelere gore oldukca değişik bir atış gücü sunar.

Heifer kablosuz dik süpürge nasıldır?

Bir süpürgenin iyi temizlenmesi bir tek yer çekimine değil, bununla birlikte halıdaki kiri ve kiri kazıma kabiliyetine bağlıdır. Philips 2000 TL süpürge ile dyson v11 ile temizlediğim koltuğu temizlediğimde bir avuç kir çıktı ve öneğin kolunuzun rengi değişti.

Heifer markası bir Bimin sözleşmeli markasıdır. Kalite averaj. Heifer akülü elektrikli süpürgemiz 160 W motor gücüne ve 2200 mAh bataryaya haizdir. Teknik detayları atlarsak kataloğa gore 20-30 dakikalık bir yükleme süresi sunuyor. Bu sefer temizlik için yeterince zararlı değil. Bu sefer ne kadar dayanması önem verilen. Bu aşamada pil kalitesi ön plana çıkıyor. Bu süre 1 yıl sonrasında yarıya inerse sorun başlayacaktır. Bundan dolayı Lion ile çalışan bu ürünlerin bataryası bittiğinde, değişiklik yapma maliyeti ürünün kendi fiyatına yakındır. Elektrikli süpürgemiz 4 saatte şarj olur. Dyson benzer biçimde, şarj cihazını duvara asıyoruz, ürünü prize takıp asıyoruz ve şarj oluyor. Motorumuz 2 aşamalı atış gücüne haizdir.

Heifer kablosuz süpürge alınır mı?

Alınacağını sanmıyorum 900 TL azca değil. Bu fiyata yüksek kaliteli kablolu bir elektrikli süpürge alabilirsiniz. Dyson ile karşılaştırmayın zira turboşarjlı bir kaputu yok, en iyi ihtimalle 400 kiloluk bir süpürgeyi çekiyor. Pilin kalitesi bilinmemektedir ve pil kapasitesi azalır azalmaz ürün kullanılamaz hale gelecektir. İyi bir çekim gücü için, bu şekilde bir bütçeye haiz kablolu bir elektrikli süpürge almalısınız. Düşük bir bütçeyle mevcut bulunduğunu söylerseniz, kablosuz benim için önem verilen.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu