Magazin

Binnur Kaya’dan Kırmızı Oda’dan ayrılan oyunculara veda

TV8 kanalının büyük bir beğeniyle izlenen, başrollerini Binnur Kaya, Tülin Itina, Burak Neşeli ve Meriç Aral’ın paylaşmış olduğu Kırmızı Oda dizisinin 1 Ocak Cuma akşamı gösterime giren 18. son bölümünde Selvi karakterini canlandıran Gökyüzü Keçik ile oğlu Mert rolündeki Efe Tunçer veda etti. Terapi süreci tamamlanan Selvi sağlığına kavuştu ve ailesinin yanına gitti.

“YOLLARINIZ AÇIK OLSUN”

Projede Doktor Hanım’ı oynayan Binnur Kaya ise Instagram’dan hem Gökyüzü Keçik hem de Efe Tunçer için bir veda paylaşımı yapmış oldu. Kaya, paylaşımında şunları söylemiş oldu: “İki güzel insanla mükemmel bir seyahat yaptık Gökyüzü Keçik ve Efe Tunçer. Gökyüzü eski dostum, birlikte olmak, can cana oynamak oldukca güzeldi. Efe, güzel dostum her anını, her duygunu o şekilde güzel anlattın ki, seni her gördüğümde ‘annene slm söyle’ diyesim var. Beraber olmak oldukca güzeldi, onurlandırdınız. Yollarımız açık olsun.”

“İYİ Kİ VARSINIZ, HOŞÇAKALIN”

Sosyal medya hesabından bir set çalışanlarıyla olan fotoğrafını paylaşan Efe Tunçer, “Her şey için tüm emekleriniz için kalpten teşekkürler. İyi ki varsınız, hoşça kalınca” ifadelerini kullandı. Efe Tunçer’in paylaşmış olduğu fotoğrafı kendi Instagram hesabından gösteren Gökyüzü Keçik ise “Bir yolculuktu ve keyifle bitti. Sevgiyle kalınca. Selvi seni oldukca sevdim” dedi. Efe Tunçer ise projede annesini oynayan Keçik’in paylaşımına “Seni oldukca seviyorum anniş. Bir onurdu” yorumunu yapmış oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu