Televizyon

Bir Başkadır Mesude karakteri kimdir?

Netflix’in Türk aboneleri için son çekmiş olduğu dizi olan ve yayınlandığı günden beri büyük ilgi ile izlenen Bir Başkadır dizisi oyuncuları sevenleri tarafından araştırılmaya devam ediyor. Bir Başkadır dizisi oyuncularından birisi olan ve Mesude karakterine canlandıracak olan oyuncu Gülçin Kültür merak ediliyor.

Bir Başkadır Mesude kimdir?

Ali Sadi hocanın eşi olan Mesude iyi niyetli bir annedir. Kızı ile iyi ilişkiler içinde olan Mesude hayatından fazlaca mutludur. Mesude’nin tek sıkıntısı ise Ali Sadi Hocanın geceleri horlamasıdır.

Gülçin Kültür kimdir?

10 Ekim 1987 senesinde Kırklareli’nde gözlerini açan Kültür, Besin Mühendisliği bölümünü tamamladıktan sonrasında ODTÜ’de öğretim üyesi olarak çalışmıştır. 2017 senesinde Kelebekler sinema filminde boy gösteren ilk kez kameralar önüne geçen Kültür yeni bir oyuncudur. 2017’den beri toplamda 8 projede oynamış olan Gülçin Kültür’ün ilk dizi tecrübesi Gülperi dizisidir.

Ün kazanılmış olduğu ve tanınmaya başladığı yapım ise yeni sezonun iddialı yapımlarından birisi olan Kırmızı Oda dizisinde canlandırdığı Tuna karakteridir.

Gülçin Kültür’ün görev aldığı yapımlar

Bir Başkadır
Behzat Ç: Bir Ankara Polisiyesi
İki Yaka Bir İsmail
Bir Zahmet

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu