Bir Zamanlar Çukurova dizisi Gülten karakteri kimdir?

Bir Zamanlar Çukurova dizisi Gülten kimdir? Gerçek adı ne? Selin Genç oynadığı diziler

ATV kanalında izleyenleri ile buluşan ve uzun süredir yayınlandığı her hafta reyting sıralamasında en üst sıralarda oynayan Bir Zamanlar Çukurova dizisiyle ilgili bilgiler devam ediyor. Son olarak projede izlenen Gülten karakteri hakkında merak edilenler intenet üstünde sorulmaya başlandı.

Bir Zamanlar Çukurova Gülten kimdir?

Bir Zamanlar Çukurova dizisindeki Gülten karakteri aslına bakarsak iyi niyetli ve saf düşünceli bir Anadolu kızı olarak karşımıza çıkmaktadır. Gaffur’un kız kardeşi olan Gülten Yılmaz’a çok büyük bir aşk beslemektedir. Tek düşsel onunda güzel bir gelecek kurmaktır. Zeliha ile ilgili gerçeği öğrendiğinde büyük yıkıma uğrayan Gülten, Yılmaz’ı elde etmek için elinden geleni yapmaktadır. Projede Gülten karakterine Selin Genç hayat vermektedir.

Selin Genç kimdir?

Selin Genç 1994 senesinde dünyaya gelmiştir. Eğitimini Işık Üniversitesi Sanayi Mühendisliği Bölümünden tamamlayan Genç sonrasında oyunculuk alanında kendini geliştirmeye karar vermiştir. Arzu Sabancı Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümünü bitirerek kamera önü oyunculuk ve diksiyon dersleri almıştır. Kendisi ilk dizi deneyimini Bir Zamanlar Çukurova dizisinde elde etmiştir. 43 bölümdür projede olan başarı göstermiş oyuncunun kariyerinin devamında da başarılar elde etmesi beklenmektedir.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.