Televizyon

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin çekildiği yerler?

ATV‘nin beğenilerek izlenilen Bir Zamanlar Çukurova dizisi her hafta gerilim verici yeni bölümleriyle izleyiciyi hedef almaya devam etmektedir. Perşembe günü üstün dereceli kıran dizi, kuvvetli başrol oyuncusu ve büyüleyici hikayesiyle 3. sezonda ATV kanalında seyircilerle buluştu.

Dizi, kendisini ve geçmişini korumaya çalışan, aşklarını derinden hisseden fakat bailenim bu aşkı esir etmesini konu alan projede oyuncular ve önceden fazla detaylar merak edilmektedir. Her Perşembe ATV kanalında gösterilen dizinin tüm bilgileri fanatikleri tarafınca araştırılmaktadır. Bir zamanlar Çukurova üçüncü sezonda ATV kanalında yer almaya devam etti. Perşembe akşamları 20:00’de televizyonlarda olan dizi yeni bölümleriyle Atv’de.

Bir Zamanlar Çukurova Dizisi Konusu Nedir?

Bir Zamanlar Çukurova, İstanbul’da evlenmek üzereyken Adana’ya savrulan Züleyha İle Yılmaz’ın aşk öyküsünü anlatmaktadır. Züleyha, Yaman ailesiyle çalışmaya başladığında aşkları zor bir imtihanı geçmeye başladı. Bir Zamanlar Çukurova, aile öyküsüne, Yaman ailesinin eşi Hünkar’ın korumaya çalıştığını, aşk yüzünden hapse giren Züleyha ve Demir’in sevdikleri hanımı korumak için her şeyi yapacaklarını anlatmaktadır.

Bir Zamanlar Çukurova Dizisi Nerde Çekiliyor?

Dizde ekranlara katılan naturel mekanlar dizinin nerde çekilmiş olduğu dizinin fanatikleri tarafınca merak edilmektedir. Sevilen dizinin çekimleri Adana ile Mersin illerinde yapılmaktadır. Adana Çukurova temalı dizi için geniş bir yayla kurulmuştur.

Bir Zamanlar Çukurova Dizisi Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin oyuncu kadrosunda bulunan adların kimolduğu merak edilmektedir. Dizini oyuncu kadrosunda bulunan adlar şu şekildedir.

·         Vahide Perçin

·         Murat Ünalmış

·         Uğur Güneş

·         Hilal Altınbilek

·         Bülent Polat

·         Sibel Taşçıoğlu

·         Turgay Aydın

·         Selin Yeninci

·         Selin Genç

·         Polen Emre

·         Mehmet Kara

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu