Televizyon

Bir Zamanlar Çukurova Fikret Fekeli karakteri kimdir?

ATV kanalında yayınlandığı günden itibaren izleyicilerin beğenisini toplayan dizi Bir zamanlar Çukurova’da ekibine yeni sezonda yeni adlar dahil oluyor. Ekibini güçlendirerek yeni sezona girmeyi hedefleyen diziye birbirinden meşhur adlar katılacak.

Bir Zamanlar Çukurova Fikret Fekeli kimdir?

Diziye dahil olacak olan Fikret Fekeli, Ali Rahmet Fekeli’nin yeğenidir. Ali Rahmet Fekeli yeğeninin yaşadığını bilmemektedir. Ansızın Adana’ya katılan Fikret Fekeli herkesi şaşırtır. Adana’ya katılan Fikret’in sebep geldiği ise bilinmemektedir.

Furkan Palalı kimdir?

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin ekibine yeni sezonda dahil olacak isim Furkan Palalı oldu. Projede Fikret Fekeli karakterine canlandıracak olan oyuncu, bu proje ile beraber yine tv ekranlarındaki yerini alacak.

1986 Konya doğumlu olna başarılı oyuncu, 2011 senesinde Miss Turkey yarışmasında birinci olduktan sonrasında ün kazanmaya başladı. Model olarak başladığı kariyerine yarışmadan sonrasında oyuncu olarak devam etme sonucu alan meşhur oyuncu, birçok projede yer aldı. Hacettepe Üniversitesi Yerbilim Mühendisliği Kısmı mezunu olan Palalı, oyunculuk alanında önceden iyi olmak adına Marmara Üniversitesi’nde Radyo ve Tv alanında yüksek lisans eğitimi almaktadır.

Furkan Palalı’nın oynadığı diziler

2010 – Ufak Sırlar
2010 – Adını Feriha Koydum
2012 – Hayat Devam Ediyor
2013- Son Yaz
2013 – Aşk Emek İster
2014 – Kızılelma
2015 – Son Çıkış
2016 – No 309
2018 – Bir Mucize Olsun
2019 – Benim Tatlı Yalanım
2020 – Bir Zamanlar Çukurova

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu