Televizyon

BLU TV dizisi Saygı 3. bölüm ne zaman yayınlanacak?

Blu TV kanalında yayınlanmaya süregelen ve oldukça fazla insan tarafınca açıklama bekleyen Saygı dizisi hakkında bilgiler devam ediyor. İlk bölümleri izleyen ve dizinin fanatikleri arasında önemli yere sahip olan kişilerin en merak etmiş olduğu konu Saygı dizisinin 3. Bölümünün ne süre yayınlanacak olduğudur.

Saygı dizisi 3. Bölüm

Türkiye dizi tarihinin en beğenilen polisiye dizilerinden Behzat Ç.’nin devamı durumunda olan Saygı dizisinde Behzat Ç.’nin senelerce aramış olduğu Ercüment Çözer karakteri konu edilmektedir. Blu TV ve İnter Medya tarafınca meydana getirilen Saygı dizisi oyuncuları içinde Nejat İşler, Rojda Demirer, Miray Daner, Boran Kuzum, Erkan Can, Tansu Biçer, Itır Esen benzer biçimde genç olmasına karşın vizyonun beğenilen oyuncuları bulunuyor.

Saygı dizisi konusu nedir?

Toplumda yaşanmış olan bozulmaları kendi adaleti ile düzeltmeye çalışan sert ve bir o kadarda kuvvetli bir kişiyi özetleyen Saygı dizisi anti kahraman Ercüment Çözer’in yaşamını anlatmaktadır.

Toplumda ki bozulmanın kurbanı olan iki genç Helen ve Harp ile karşılaşan Çözer, yaşadıkları olayın hesabını sormak için harekete geçerler. Ercüment Çözer ise bu ikilinin amaçlarını öğrendikten sonrasında kendini polis olarak tanıtır ve ikilinin itimatını kazanmaya çalışır.

Saygı dizisi oyuncuları

Nejat İşler – Ercüment Çözer
Boran Kuzum – Harp
Miray Daner – Helen
Rojda Demirer –
Erkan Can – Yavuz
Tansu Biçer –
Itır Esen –
Eren Demirbaş –

Saygı 3. Bölüm ne zaman yayımlanacak?

Sevilen dizinin 3. Kısmı 10 Kasım 2020 Salı öğlen saat 12.00’da Blu TV ekranlarından yayınlanacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu