Televizyon

Blu TV Dizisi Yarım Kalan Aşklar 7. Bölüm Yayında

Blu TV Dizisi Yarım Kalan Aşklar 7. Bölüm Yayında. Türkiye’nin en çok izlenen medya yayın platformu Blu Tv’nin kendi yapımı olan diğer dizilerden kendini ayıran değişik bir konusu ve oyuncu kadrosu ile kendinden söz ettiren ve kısa zamanda hafızalara kazınan Yarım Kalan Aşklar dizisi merak edilmeye başlandı. Oldukça fazla dizi sever Yarım Kalan Aşklar 7. bölüm ne zaman yayımlanacak sorusunu araştırıyor. Başrollerini Burak Deniz , Dilan Çiçek Deniz, Tolga Sarıtaş, Cem Davran gibi dizi oyuncularının paylaşmış olduğu yarım kalan aşklar son bölümde neler oldu? 7. bölüm fragmanı gösterildi mı? merak ettiğiniz sorularınızın cevabı sizin için derlediğimiz haberimizde.

blank

Blu TV Yarım Kalan Aşklar konusu ne

İşine aşık olan Ozan kendisini işinde devamlı motive eden Elif ile evlilik görüşmeleri yapmaktadır.. Yapmış olduğu haberleri kolay gören Ozan gizemli ve kendisini uğraştıracak bir iz bulma ümidiyle izini sürer. Birbirini oldukça seven Ozan ve Elif’in ise aşkları fazla uzun sürmeyecektir. Bu sebeple Ozan geçirdiği trafik kazası sonrasında yaşamını yitirecektir. Sadece Ozan öldükten ardından kendisini yeni bir bedende bularak hayata tekrardan gözlerini açar. Yeni bedenine alıştıktan ardından Ozan’ın önünde iki yol vardır. Birincisi kendisini kimin öldürdüğünü bulana kadar devam etmek, ikinci yol ise Elif’e tüm gerçekleri anlatarak biricik aşkını yine kazanmak.

blank

Blutv Yarım Kalan Aşklar Son bölüm Özeti

Kadir’in, İsmet’ten ona öldürme görevini verenin Nejat’ olduğunu öğrenmesi ve Ebru’nun Nejat’a Kadir’in işlediği cinayetten söz etmesi Kadir ve Nejat’ı detayları öğrenmek için karşı karşıya getirir. Bu ikilinin birbirlerine büyük sırları konusunda ne kadar güveneceği hakkında derin şüpheleri vardır. Elif’in tek başına olayın üzerine gitmesi Kadir’i tedirgin ederken, Elif’in Kadir’in gerçekte kim olduğu konusundaki düşünceleri onu büyük bir çıkmaza götürür. Hastaneye kaldırılan Ece’nin ağzından kaçırmış olduğu bazı gerçekler ise ‘Yarım Kalan Aşkların trajikomik dünyasında bomba etkisi yaratacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu