Televizyon

BluTV’de haftasonu ücretsiz izlenebilecek içerikler nelerdir?

Türkiye’nin en büyük yerli video platformu Blu TV, her ay yeni içerik ilave ederek seyircilere benzersiz bir edinim yaşatmaya devam ediyor. Bu popüler platform, bu hafta sonu pandemi önlemleri sebebiyle sokağa çıkma yasağı sürecinde hafta sonunu önceden keyifli hale getirmek için harekete geçiyor. Blu TV’nin varlıklı içinde ne olduğu 4 Aralık Cuma 21: 00’dan 6 Aralık Pazar 23: 59’a kadar her insana parasız olarak sunulacak. Cuma gününden itibaren sevenler, e-posta adreslerini kullanarak Blu TV internet adresinden kodlar alabilecek ve belirli bir zamanda bu kodla Blu TV içinde ne olduğunun keyfini ücretsiz bir şekilde çıkarabilecek.

Blu TV İçerikleri Bu Hafta Ücretsiz İzlenebilecek

BluTV içinde ne olduğu içinde, bu hafta sonu ücretsiz bir şekilde erişilebilecek birçok önem verilen yapım var. Normal olarak Blu TV’ye ilişik olan yapımlar önceden oldukça ilgi çekecek benzer biçimde görünüyor. Bu yapımlar içinde Masum, Alef, Saygı, Yarım Kalan Aşklar, Bozkır, Pavyon, Aynen Aynen, 7Yüz öne çıkmaktadır.

Platform hem de son dönemden alışılmadık yerli filmlere de ev sahipliği yapıyor. Son dönemde seyirciye sunmuş olduğu filmler içinde Sibel, İşe Yarar Bir Şey, Oray ve Köksüz benzer biçimde sevilen mahalli yapımlar yer aldı. Platformda, Kız Kardeşler, Ana Yurdu, Toz Bezi, Kuşatım, Tepenin Ardı, Kelebekler, Ilinti, Saf, 13+ Cadı Üçlemesi benzer biçimde sevilen mahalli yapımlar da yer ediniyor.

Öbür taraftan, Düzgüsel People, Euphoria ve Ramy benzer biçimde son zamanların oldukça konuşulan dizilerinden üçü, platformun içerik seçiminde bulunuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu