Televizyon

Bülent Ersoy’dan Faik Öztürk’e sürpriz söz: “Enişteci olmadım ama…”

Eğlence programları düzenleyen üç ünlü isim; Banu Alkan, Safiye Soyman ve Bülent Ersoy, son olarak Dünya Güzellerim Masada adlı YouTube programında bir araya geldi. Program sırasında Bülent Ersoy, Safiye Soyman’ın Faik Öztürk’ün ev işlerinde ne kadar becerikli olduğunu anlatması üzerine verdiği beklenmeyen yanıtla konuğunun ve izleyicinin dikkatini çekti. Asla “enişteci” olmadığını belirten Ersoy, kıvrak zekasıyla “Ama Faik’i merak etmiyor değilim” dedi.

Evliliklerinde ev işlerini birlikte yapan çiftlerin daha uyumlu olduğuna dair tartışmalara da ev sahipliği yapan programda, bu konuda konuşurken neden hep kendisine bakıldığını söyleyen Bülent Ersoy, “Cinsellik konusu açılınca neden herkes bana bakıyor? Bu iki kişi ne yapıyor? Sanki gözlerini kırpmadan bakıyorlar. Ama sonuçta hep bana bakılıyor. Ah hayır, lütfen benden başlamayın” diyerek kendisini bir nebze savundu.

Banu Alkan’ın “Bülent Hanım, biz Safiye ile beraberiz” demesi üzerine Diva’nın yanıtı şaşırtıcı oldu: “Ne beraberliği? Bakireler.” Safiye Soyman’ın, yıllardır birlikte olduğu Faik Öztürk’ün ev işlerinde mükemmeliyetçi olduğunu söylediğinde Diva, “Gerçekten merak ediyorum bu Faik’i. Belki de hiç enişteci olmadım ama bu Faik… Sana sadece bir gozyaşı döküp göstereyim kaç yüzü olduğunu dünyanın” diyerek herkesi şaşkına çevirdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu