Televizyon

Burak Deniz beraat etti

FOX TV ekranlarında yayınlanan popüler dizi “Bambaşka Biri”nin başrol oyuncularından biri olan Burak Deniz, geçtiğimiz yıl Nilperi Şahinkaya ve onun sevgilisi ile yaşadığı anlaşmazlık nedeniyle mahkemeye başvurmuştu. Deniz, Şahinkaya ve sevgilisini darp etmek, tehdit etmek ve hakaret etmekle suçlanmıştı. Ancak kısa bir süre önce gerçekleşen duruşmada tüm suçlamalardan beraat etti.

Haberleriyle tanınan gazeteci Birsen Altuntaş’ın paylaştığı bilgiye göre, Deniz, bir yıl önce Adana’da çekimlerinin devam ettiği Şahmaran dizisinin yeni sezonu nedeniyle bulunmaktaydı. Ancak Şahinkaya, sevgilisi Emre Yusufi ve arkadaşı Necmi Deniz Akıncı ile oturdukları masaya defalarca giden ve tartışma çıkaran Burak Deniz’in bu hareketleri nedeniyle olay mahkemeye taşındı.

Bahsi geçen tartışma sonrası masadan ayrılan Şahinkaya sonrasında Burak Deniz ile Akıncı arasındaki kavga olayı basına yansıdı. Ancak Adana 33. Asliye Ceza Mahkemesi’nde görülen davada Deniz, darp, tehdit ve hakaret suçlamalarından beraat etti. Mahkeme kararında, Deniz’in Akıncı’ya karşı işlemiş olduğu “Basit Yaralamaya Teşebbüs” suçlamasından beraatine karar verildiği belirtildi.

Deniz, ayrıca Şahinkaya ve Akıncı’ya karşı olan tehdit ve hakaret suçlamalarından da beraat etti. Mahkeme kararında, sanığın atılı suçları işlemiş olduğu bilgisinin somut olmaması nedeniyle beraat ettiği anlatıldı. Ayrıca kararda, eğer Şahinkaya ve Akıncı itiraz ederse duruşmanın yeniden açılacağı, eğer Deniz itiraz ederse indirimin uygulanmayacağı belirtildi. Eğer duruşma sırasında itirazdan vazgeçilirse, itiraz edilmiş sayılmayacağına dair de bilgi verildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu