Magazin

Çağrı Atakan Survivor’a gidiyor

Çukur dizisinde canlandırdığı ‘Remzi’ karakteri ile adını duyuran oyuncu Davet Atakan ortalama 4 aydır beraber olduğu Eda Taşpınar ile ayrıldıklarını söyledi. Yakında Survivor’a gideceğini de belirten Atakan, “Ünlüler takımında yarışacağım, ekip dostlarımla tanıştım hepsi oldukca iyi diğer kişiler” dedi.

Show TV’nin fenomen dizisi Çukur ile adını duyuran oyuncu Davet Atakan Nişantaşı’nda görüntülendi. Burada gazetecilerin sorularını yanıtlayan Atakan, ortalama olarak 4 aydır beraber oldukları sosyetik güzel Eda Taşpınar ile ayrıldıklarını belirtti.

“FİKİR ANLAŞMAZLIĞI YÜZÜNDEN NOKTA KOYDUK”

Atakan yapmış olduğu açıklamada, “Evet bizi bir süredir beraber görmüyorsunuz. Maalesef Eda Taşpınar ile ayrıldık. Düşünce anlaşmazlığı yüzünden beraber karar alarak ilişkimize nokta koyduk. Bu şekilde olması gerekiyordu. Dostça ayrıldık, hayırlısı olsun” ifadelerini kullandı.Davet Atakan

“SURVIVOR’A GİDİYORUM”

Açıklamalarına devam eden Atakan, “Yakında Survivor’a gidiyorum. Ünlüler takımında yarışacağım, ekip dostlarımla tanıştım hepsi oldukca iyi diğer kişiler. Kendimi açlığa alıştırmaya çalışıyorum, sporla aram aslına bakarsanız iyi idmanlıyım. 10 senedir yarışmayı televizyondan beğeniyle izliyordum. Dinlenmeye çekildim, moral motivasyon olarak kendimi hazırlıyorum” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu