Magazin

Cem Yılmaz, Serenay Sarıkaya’yı Instagram’dan takipten çıktı

Meşhur güldürmen Cem Yılmaz, yılbaşı akşamı eski ilişkisini tamamen tamamladı. Serenay Sarıkaya ile yollarını ayıran Yılmaz, ilkin eski aşkını Instagram’dan takip etmeyi bıraktı sonrasında da paylaşmış olduğu fotoğrafla gönderme yapmış oldu.

2020 senenin oldukça konuşulan vakası Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya’nın birlikteliği oldu. Cem Yılmaz, Defne Samyeli ile olan ilişkisini sonlandırmış derhal peşinden oyuncu Serenay Sarıkaya ile aşk yaşamaya başlamıştı. Ama çiftin mutluluğu da yıl bitmeden son buldu ve iki meşhur isim yollarını ayırdı. Bir süredir sessiz olan çiftten ilk hamle Cem Yılmaz’dan geldi.

CEM, SERENAY’I SİLDİ

Cem Yılmaz yılbaşı gecesi Serenay Sarıkaya’yı Instagram’dan takip etmeyi bıraktı. Mayısta paylaşmış olduğu fotoğrafı ise silmedi. Serenay Sarıkaya, Cem Yılmaz’ı takibe devam ediyor.

“ACIZIK AŞIM, AĞRISIZ BAŞIM”

Böyle de yetinmeyen Cem Yılmaz, yılbaşı akşamı içki masasının fotoğrafını paylaşarak Sarıkaya’ya gönderme yapmış oldu. Yeni yıla yalnız giren güldürmen Instagram’dan “Azıcık aşım, ağrısız başım” notuyla paylaşım yapmış oldu.

AYRILIK SONRASI İŞLERİNE YOĞUNLAŞTI

Cem Yılmaz ile ilişkisini sonlandıran Serenay Sarıkaya soluğu ilkin Ege’de sonrasında da Kaz Dağları’nda almıştı. Bir süre yakın dostlarıyla zaman geçiren güzel ve yetenekli oyuncu birlikteliğin yorgunluğunu attı. Hususi hayatıyla gündeme gelmek istemeyen Sarıkaya kendini işe verdi. Pandemi döneminde işlerine yoğunlaşan güzel ve yetenekli oyuncu yeni projeler üstünde çalışmaya başladı.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu