Televizyon

Çok Güzel Hareketler’de Pınar Deniz göndermesi viral oldu

Altın Kelebek Ödül Töreni, her yıl olduğu gibi bu yıl da ödüllerini sahiplerine takdim etti ancak bu yılki tören hala konuşulmaya devam ediyor. Popüler komedi programı “Çok Güzel Hareketler”, ödül töreninde bir skeç gerçekleştirerek birçok tartışmaya yol açtı. Programdaki Pınar Deniz göndermesi ise sosyal medyada dikkat çekti.

Skeç esnasında, Pınar Deniz’e benzer bir karaktere işaret eden ifadelerin kullanılması izleyicilerin dikkatini çekti. Skeçte, “Ödülü hak etmeyen oyuncu kategorisinde Pelin Solmuş’a yer veriyoruz!” ifadesi geçti. Ancak karakterin, “Setlerde çok çalışmadım. Zaten yeterince güzelim çalışmamıza çok da gerek yok.” sözleri izleyicilerin tepkisini çekti.

Skeçte Pelin Solmuş karakterini canlandıran Ebru Yücel, aldığı tepkiler üzerine bir açıklama yapma gereği hissetti. Yücel, “Skeçteki karakter Pınar Deniz değildi. Ama beni ona benzetmeniz gurur verir.” dedi.

Ancak sosyal medya kullanıcıları, Pınar Deniz’in yetenekleriyle dalga geçildiğini düşünerek “Çok Güzel Hareketler” programına tepkilerini paylaştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu