Teknoloji

Justice League’i Öldürmek İçin Geri Sayım Başlıyor!

Rocksteady, Batman: Arkham Asylum oyunuyla süper kahraman oyunları dünyasında devrim yaratmış bir stüdyo olarak bilinir. Bu başarı, daha popüler hale gelen Batman: Arkham City ve bazı tartışmalara rağmen hala harika olan Batman: Arkham Knight oyunları ile pekiştirilmiştir. Oyun dünyası, bu stüdyonun bir sonraki projesini merakla bekliyordu. Warner Bros. Games’in bünyesinde olması sebebiyle çoğu kişi bir DC evreni oyunu beklerken, tahminler tam da nokta atışı çıktı, ancak tahmin edilenden farklı bir karakter grubuyla: Suicide Squad.

Rocksteady’nin yeni projesi “Suicide Squad: Kill the Justice League”, 2020 yılındaki DC FanDome etkinliğinde resmi olarak duyuruldu. Bu anti-kahraman grubuna dayalı ilk film beklentileri karşılayamamıştı, bu yüzden pek çok hayran Rocksteady’nin bu projeyi üstlenmesi konusunda tereddütlüydü.

Ancak yayınlanan birkaç tanıtım videosu ve oyun içi görüntülerle birlikte, stüdyonun hala formunda olduğu açıkça anlaşıldı. Bu “intihar görevine” biz atıldık ve “Suicide Squad: Kill the Justice League” hakkında bilmeniz gereken her detayı sizin için derledik.

Oyunun çıkış tarihi başlangıçta 26 Mayıs 2023 olarak planlanmıştı, fakat Rocksteady, oyunculara en iyi kalitede bir deneyim sunabilmek için bu tarihi 2 Şubat 2024’e erteledi. Şirket, bu kararı açıklarken “oyunu mükemmel bir kalitede deneyim haline getirebilmek için gerekli zamanı ayırmak zorunda kaldık” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu