Televizyon

Çukur 4. sezonda hangi oyuncular diziye katılacak?

SHOW TV kanalının reytingleri alt üst eden dizisi Çukur’un 3. sezonu pandemi sebebi ile erken bitirildiği için 4. dönem Çukur hayranların tarafınca son aşama merak ediliyor. Ara sebebi ile seyircilerinden uzak kalan Çukur oyuncuları ve ekibi yeni sezonda büyük bir izlenme oranı yakalayabilmek için yeni oyuncu seçimi yapmış oldu ve yeni sezonda diziye katılacak oyuncuları belirler.

Çukur’a 4. sezonda katılacak isimler kimlerdir?

Yeni sezonla beraber oyuncular da birer birer belli olurken yeni oyuncular büyük bir dört gözle araştırılıyor.

Irem Sak – Seren

Arık Böke’nin kuzeni olarak diziye katılacak İrem Sak, Seren karakterine canlandıracak. Film projelerinde sık sık oynamasına karşın uzun süreden beri dizilerde boy göstermeyen Sak’ın Çukur dizisinde katıldı haberi magazin gündeminde önem verilen seviyede yer buldu.

Mustafa Avkıran – Cengiz Erdenet

Çukur dizisinde katılan bir öteki isim ise Mustafa Avkıran oldu. Cengiz Erdenet karakterine canlandıracak olan Avkıran, Çağatay ve Arık Böke’nin babası olarak oynamış alacak. 1963 doğumlu usta oyuncu son dönemde Yeni Gelin ve Azize dizilerinde aldığı görevler ile sevenleri büyülemişti.

Suna Yıldızoğlu

1955 senesinde İngiltere’de gözlerini açan Suna Yıldızoğlu’nun projede ki görevi halen belli değildir. 11 yaşlarında tiyatroya başlamış olan Yıldızoğlu 1974 senesinde Türkiye’ye gelmiş ve oyunculuk eğitimlerini tamamlamıştır. Cüneyt Arkın, Kemal Sunal, Parlak zeka Alasya şeklinde meşhur isimlerle birlikte oynamış olan oyuncu Yıldızoğlu son olarak 2010 senesinde Geniş Aile dizisinde oynamış almıştı.

Çukur 4. sezonunda ayrılacak isimler kimlerdir?

Cihangir Ceylan – Azer

Cihangir Ceylan’ın yeni dizi projesine onay vererek sözleşme imzaladığı için diziden ayrılacağı kesinleşirken diziden ölümle mi yoksa şehri terk ederek mi ayrılacağı hakkında hemen hemen bir açıklama bulunmuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu