Televizyon

Çukur dizisi Kulkan Erdenet karakteri gerçekte kimdir?

Show TV kanalında büyük ilgi gören Çukur dizisi bu dönem final meydana getirecek. Dizi oyuncu ekibine yeni bir isim ekledi. Kulkan Erdenet karakteriyle dahil olan oyuncunun gerçek adı Genco Özak’tır.

Hepimizin bilmiş olduğu benzer biçimde Erdenet ailesi ve Çukur sık sık karşı karşıya geliyor. Selim’in ölümünün peşinden Yamaç ve ötekiler harekete geçerek Erdenet ailesinin sonunu hazırlamak için planlar hayata geçirmeye başladı. Bu sezonun en hareketli kısmının geldiğini söyleyebiliriz. Ama bu aşamada önceden asla görünmeyen Erdenet ailesi üyelerinden Kulkan Erdenet sahne aldı. Bu durumdan sonrasında Çatağay ve Ögeday’ın ne yapacağını da merak konusu oldu.

Kulkan Erdenet (Genco Özak) Kimdir?

Genco Özak, Çukur dizisinde Kulkan Erdenet’e hayat vermektedir.

22 Kasım 1992’de İstanbul’da hayata merhaba dedi. Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nde eğitimini tamamladıktan sonrasında oyunculuğa başladı. Dizi yaşamına 2014 senesinde “Erkeğimin Ailesi” ile giriş yapmış oldu. Önceden sonrasında Star TV’nin unutulmaz eserlerinden Söz dizisinde Selim Hayrovic’i canlandırdı. Genco Özak, 1,84 metre uzunluğunda ve 79 kilogram’dır.

Rol Aldığı Dizi ve Filmler

2018 – Söz (Kopuk – Selim Hayroviç) (TV Dizisi)

2017 – Kaybedenler Kulübü 2 (Beyazperde Filmi)

2017 – Martıların Efendisi (Kahvedeki Adam) (Beyazperde Filmi)

2016 – Kor (Muhasebeci) (Beyazperde Filmi)

2016 – Vatanım Sensin (Mehmet) (TV Dizisi)

2014 – Kocamın Ailesi (Can) (TV Dizisi)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu