Televizyon

Defne Samyeli’nin Kızlarıyla Yaptığı Paylaşım “Kimi Anne Kimi Kız?” Dedirtti!

Defne Samyeli ve kızları, yaptıkları paylaşımlarla sosyal medyada gündemde kalmayı başarıyor. Samyeli, kızlarıyla çektirdiği fotoğrafları sosyal medyada sık sık paylaşıyor ve eleştirilere rağmen paylaşmaya devam ediyor.

Güzel ev sahibi ve kızları, ödül töreninden eğlenceli bir fotoğrafla hayranlarını bir kez daha şaşırttı. Defne Samyeli, ödül gecesinden çekilen bir fotoğrafı sosyal medya takipçileriyle paylaştı.

Gecenin her anından keyif aldıklarını belirten Samyeli, “Birbirimizin tercihlerini bilmeden, renginden kumaşına, tarzına kadar anlaşma yapmış gibi giyindik.” O notun devamında geceye dair daha da samimi detaylar paylaştı: “Pozdan, yeme, içme ve sohbete kadar gecenin her anında sonuna kadar birlikte gülmek.” Kızları Derin ve Deren, annelerinin paylaşımına kalp emojisi bırakarak yanıt verdi.

Defne Samyeli’nin bu samimi ve eğlenceli paylaşımı sosyal medyadaki hayranları ve takipçileri arasında “Hangisi anne, hangisi kız” yorumlarına neden oldu. Annelerine göre güzellik ve şıklık konusunda hiçbir eksiği olmayan kızları Derin ve Deren, Defne Samyeli’nin genç ve enerjik görünümü karşısında şaşkınlıklarını gizleyemiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu