Televizyon

Doğduğun Ev Kaderindir Dizisinde Barış karakterini kim canlandırıyor?

Doğduğun Ev Kaderindir Dizisinde Barış karakterini kim canlandırıyor? Doğduğun Ev Kaderindir adlı TV8 dizisi fazlaca seyirci tarafından beğenilmektedir. Diziye ise gelecek olan sezonda Engin Öztürk canlandıracağı Barış adlı karakter ile oyuncu ekibine dahil edildi.

Meşhur oyuncu Engin Öztürk 1986 senesinde Eylül ayının 28’ inde gözlerini Eskişehir’ de açmıştır. Kendisi oyunculuk eğitimini Hacettepe Üniversitesi Tiyatro Bölümünde almıştır. Oyuncunun ilk ekranlara gelişi ise Beren Saat’ in başrolünde olduğu, Fatmagül’ ün Suçu Ne(2010) adlı yapımdaki Selim karakteridir. 2012 ise sevilen polisiye dizisi Behzat Ç. Adlı yapımda Emre karakterine yaşam vermiştir. Oyuncunun bulunmuş olduğu bir öteki sevilen yapım ise Görkemli Yüzyıl dizisinde Şehzade Selim karakteridir bir başka tarih dizisi olan Diriliş yapımda da Günalp’ i oynamıştır. Son olarak bulunmuş olduğu yapım ise Yüzleşme(2019) adlı projede Ömer karakteridir.

 

Meşhur oyuncunun bulunmuş olduğu öteki projeler ise: Çanakkale Yolun Sonu(2013),  Yaşam Yolunda(2014), Hatırla Gönül(2015), Yüksek Sosyete(2016), Hakan Muhafız(2018).

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu