Teknoloji

Dragon Ball hayranı 7 yılını Raging Blast 3 oyun konseptini canlandırmaya adadı

Dragon Ball Z’nin sadık bir hayranı, son yedi yılını Raging Blast 3 için bir oyun konsepti geliştirmeye adamış durumda. Bu projede, çeşitli Dragon Ball oyunlarından bazı öğeleri birleştirerek, oldukça gerçekçi bir görünüm elde etmiş. 2023 yılında yeni bir Dragon Ball oyununun çıkmamış olmasına rağmen, Dragon Ball FighterZ’in geriye dönük ağ kodunu alması ve Budokai Tenkaichi serisinin on yıldan fazla bir süre sonra yeni bir oyunun duyurulması seri için büyük bir yıl olmuş.

Bir Dragon Ball hayranı, Raging Blast 3 oyun konsepti için tam yedi yılını animasyona adadı! Sparking: Zero’da Goku’nun Kamehameha şarj ettiği sahne, takipçileri büyülemeyi başardı. Spike Chunsoft, Raging Blast serisiyle uzun zamandır tam anlamıyla bir Budokai Tenkaichi oyunu göremeyen hayranlarını sevindirdi. Bununla birlikte, bir hayranın yedi yıl boyunca üzerinde çalıştığı ve etkileyici bir oyun konsepti animasyonu yarattığı görünüyor ki, bu durum yeni bir Raging Blast oyunu istenmesine neden oluyor.

Bu video, Dragon Ball YouTube içerik üreticisi Treevax tarafından hazırlandı. Treevax, yedi yıl önce Raging Blast 3 konseptinin ilk fikrini ortaya attı ve görünüşe göre bu süre zarfında sessizce bir oyun konsepti üzerinde çalıştı. Ortaya çıkan animasyon videosu, potansiyel bir Raging Blast devam oyununun nasıl görünebileceğini etkileyici bir şekilde gösteriyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu