Magazin

Duygu Özaslan sevgilisinin kucağında poz verdi

Sosyal medya fenomeni Duygu Özaslan, Instagram hesabından yapmış olduğu paylaşımla gene adından söz ettirdi. Ev halini takipçilerine gösteren Özaslan, sevgilisinin kucağında oturup poz verdiği anları da paylaştı.

Bir dönem fazla kilolarıyla gündeme katılan sosyal medya fenomeni Duygu Özaslan, Instagram’ı sıkça kullanan ünlüler içinde. Özaslan, basketbolcu sevgilisiyle de sık sık poz verip takipçileriyle o anları paylaşmadan edemiyor.

SEVGİLİSİ VE ARKADAŞIYLA EV HALLERİNİ PAYLAŞTI

Son olarak dikkat çeken bir paylaşım önceden açıklayan Duygu Özaslan, ev halini takipçilerinin beğenisine sundu. Özaslan, “Evde olduğumuz bayağı bir geceydi. Sebep topuklu terlik giyip, yere oturup, yeşil elma yediğimi bilmiyorum” notuyla sevgilisi Can Maxim Mutaf ve bir arkadaşıyla beraber ev hallerini paylaştı. Özaslan’ın söz konusu paylaşımına takipçilerinden beğeni yağdı.

EPEY KİLO VERDİ

Bodrum tatilinde bikinili görüntüleri ortaya çıkınca aldığı kilolardan dolayı günlerce konuşulan fenomen Duygu Özaslan, spor ve her gün beslenmeyle fazla kilolarından kurtulmuştu. Zayıfladıktan sonrasında taytlı bir pozunu paylaşan fenomene beğeni yağmıştı.

İşte Duygu Özaslan’ın ev hali;

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu