Magazin

Ebru Yaşar’ın yeni şarkısı Yoksun dinle

Türk müziğinin sevilen sesi Ebru Yaşar, dinleyicilerini heyecanlandıran bir sürprizle karşımıza çıkmıştır. Beklenen albümünden önce, yeni şarkısı “Yoksun”u hayranlarıyla paylaşmıştır.

Ebru Yaşar, güçlü sesi ve karizmatik duruşuyla Türk müziğinde önemli bir yere sahiptir. Son dört ay içinde Burak Bulut ile birlikte yayınladığı “Kehribar” parçasının ardından, yeni şarkısı “Yoksun”u dinleyicilerinin beğenisine sunmuştur.

“Yoksun” parçasında Siyam ile birlikte ortak bir performans sergileyen Ebru Yaşar, söz ve müziği Esad Fidan, Siyam ve Ramazan Kızılpınar üçlüsüne ait olan şarkının düzenlemesini de Esad Fidan yapmıştır. Şarkının klibi ise Melisa Avuncan ve yönetmen Ecem Gündoğdu tarafından hazırlanmış ve dijital platformlarda yayınlanmıştır.

Ebru Yaşar, yeni şarkısı “Yoksun” hakkında Instagram hesabından bir kesit paylaşarak, “Umarız beğenirsiniz, keyifli dinlemeler” notunu düşmüştür. Önceden albüm yayınlayabileceği ipuçlarını veren sanatçı, bu albümün 8-10 şarkı içereceğini açıklamıştır. Ancak, albüm yapma sürecini ve bu heyecanı unutmamayı tercih ettiğini belirtmiştir.

Ebru Yaşar’ın hayranları, yeni şarkısı “Yoksun” ile onun müzikal yolculuğunda neler sunacağını heyecanla beklemektedir. Albüm çalışmalarının da devam edip etmeyeceği ve hangi şarkıların yer alacağı konusunda ise ilerleyen dönemlerde daha fazla bilgi paylaşılması beklenmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu