Magazin

Ece Erken’e sapık musallat oldu

Son zamanlarda akıl hastanesinden taburcu edilen Erdal Çınar’ın tekrar Ece Erken’i rahatsız ettiği ortaya çıkmıştır. Ece Erken daha önce hukuki süreç başlatmıştı ve Ekim 2021’de yapılan mahkeme sürecine davacı olarak katılmıştı. Mahkeme sonucunda Erdal Çınar akıl hastanesine sevk edilmişti.

Ece Erken, Erdal Çınar’ın kendisini tehdit ettiğini ve evinin önüne kadar geldiğini belirtmiştir. Ayrıca, Erdal’ın hastaneden taburcu edildiğini ve hala serbest dolaştığını ifade etmiştir. Ece Erken, sosyal medya hesabından Erdal Çınar’ın annesine gönderdiği tehdit içeren mesajları polise bildirmiş ve takipçilerinden Erdal’ı gören kişilerin polisle iletişime geçmelerini talep etmiştir.

Ece Erken, Erdal Çınar’ın davranışlarından dolayı endişeli olduğunu ve hukuki yolları izlediklerini belirtmiştir. Erdal’ın akıl sağlığı kliniğine yatışı kararlaştırılmış olsa da, Ece Erken ve destekçileri Erdal’ın gelecekte ne yapabileceğini takip etmektedir.

Bu olaylar, Ece Erken’in Erdal Çınar’ın rahatsız edici davranışlarıyla mücadele ettiği ve hukuki süreci başlattığı bir durumu yansıtmaktadır. Ece Erken, takipçilerinin desteğini ve polis ile işbirliğini talep ederek güvenliğini sağlamaya çalışmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu