Televizyon

Eda Ece hamile pozuyla takipçilerini şaşırttı!

Özellikle Yasak Elma dizisinde canlandırdığı Yıldız karakteri ile hafızalara kazınan popüler oyuncu Eda Ece, bir süre önce sevgilisi tanınmış basketbolcu Buğrahan Tuncer ile evlilik yolunda ilk adımı attı. Ece, uzun süre aşk yaşadığı Tuncer ile gerçekleştirdiği romantik nikah töreninin ardından, hayranlarını heyecanlandıracak bir haberi daha duyurdu: Bir kız çocuk beklediklerini! Hem canlandırdığı roller, hem de özel hayatıyla ilgiyi üzerinde toplayan Ece, hamilelik sürecini de ekranların önünde geçirme kararı aldı.

Bir yandan Yasak Elma dizisinin çekimleri ile meşgul olan Ece, bir yandan gizemli paylaşımlar yaparak takipçilerine ipuçları bırakıyor. Kız çocuğu bekleyen ve hamileliğinin 22. haftasını geçiren oyuncu, sosyal medya üzerinden yaptığı son paylaşımla hayranlarını adeta büyüledi. Ece, yeni paylaştığı bir fotoğrafta karnı burnunda poz vererek, takipçilerini meraklandırdı ve “Bakalım bu 5 aylık hamile neler peşinde?” notunu düştü.

Paylaşımlarının altında yüzlerce yorum, beğeni ve kalp emojisi alarak takipçilerinden pozitif tepkiler toplayan Eda Ece, doğumunun Nisan ayı içerisinde gerçekleşeceğini de ifade etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu