Televizyon

Eda Taşpınar’ın Orijinal Yılbaşı Saç Modeli

Eda Taşpınar, dünya çapında tanınan zamansız bir moda ikonu olmanın gururunu yaşayan bir isim. Her yıl olduğu gibi bu yıl da yaz tatilini Yunanistan’ın cennet gibi Mykonos adasında geçirdi. Bronzlaşmaya olan düşkünlüğüyle bilinen Eda Taşpınar, bronz görünümlerini sosyal medya hesaplarından özenle paylaşarak her zaman dikkat çekiyor ve ses getiriyor.

Bu yıl da yeni yılı İstanbul’da karşılayacak olan moda ikonu, yeni yıl hazırlıkları ile dikkat çekiyor. Sosyal medya platformlarını aktif olarak kullanan Taşpınar, yeni yıl öncesinde saçlarında yaptığı sıra dışı ve göz alıcı değişiklikleri paylaştı.

Yeni yıl temasını saçlarına taşıyan Taşpınar, yaratıcı fikirleri ve cesur stil seçimleriyle sık sık dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Aksesuarlar ve dallarla taçlandırdığı saçlarını yeni yıl ağacına dönüştüren Taşpınar, bu eşsiz saç modeliyle Instagram takipçilerinden büyük övgü aldı.

Saçlarını bir yılbaşı ağacına dönüştüren Eda Taşpınar, yılbaşı süsleri ve dallarla bezenmiş saç modeliyle dikkat çekti. Instagram’da paylaşılan bu eşsiz saç stili yüz binlerce beğeni ve yorum alarak Taşpınar’ın sosyal medyadaki trendini yükseltti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu