Televizyon

Efsane futbolcu, heyecan verici dizi “Ben Bu Cihana Sığmazam”da yer alacak

ATV ekranları, son bölümüyle izleyicilere adrenalin dolu bir deneyim yaşatan “Ben Bu Dünyaya Sığmam” dizisinde neredeyse hiç durmayan kalp atışlarını hızlandıran bir aksiyonla doldu. İzleyicilere heyecan dolu anları ardı ardına yaşatan diziye yeni karakterlerin eklenmesi ve gelişen olaylar izleyicileri hayretler içinde bıraktı.

Başrollerinde Oktay Kaynarca, Ebru Özkan Saban, Ali Seçkiner Alıcı, Ozan Akbaba ve Ragıp Savaş gibi deneyimli oyuncuların yer aldığı “Ben Bu Dünyaya Sığmam”, kadrosuna dikkat çekici yeni oyuncular katmaya devam ediyor.

Oyuncu Ozan Akbaba’nın ünlü Azeri işadamı karakteri Emir Gardaşov’u canlandırması dizinin sadık hayranları arasında büyük beğeni topladı.

Bir döneme damgasını vuran, Beşiktaş’ın eski vazgeçilmez isimlerinden ve artık ekranlarda boy gösterecek bir isim, Serenay Aktaş da “Ben Bu Dünyaya Sığmam “ın kadrosuna katıldı!

Bir zamanlar futbol sahalarını süsleyen ve daha sonra oyunculuğa geçiş yapan Serenay Aktaş, bu dizinin heyecan verici son katılımcısı. Dizide Emir Gardaşov’un partneri rolünü oynayacak olan Aktaş, aynı zamanda Survivor All Star yarışmasının da eski bir katılımcısı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu