Televizyon

Emanet dizisi ne kadar ve kaç bölüm sürecek?

Emanet Dizisi Kaç Bölüm Sürecek?

Kanal 7 kanalında gösterim hayatına devam eden ve yapımcılığını Karamel Yapım’ın üstlendiği Emanet dizisi, geçen yıldan bu yana tanıtım fragmanları yayınlıyor ve kuvvetli bir günlük dizi olarak Kanal 7’de yayınlanmaya devam ediyor. Izleyici, Emanet dizisinin kaç bölüm önceden devam edeceği, erken final olup olamayacağını bilmek istiyor. Emanet dizisi kaç bölüm devam edeceğine dair kati bir açıklama yok. Ama dizinin puan tablosu devamlı yükseliyor, “Emanet” dizisi dönem sonuna kadar sürebilir ve ortalama olar 150 bölüme ulaşabilir.

Emanet Dizisi Ne Zaman Bitecek Final Yapacak?

Kanal 7 genel olarak reyting oranları düşük de olsa dizilerini uzun süre senaryonun sonuna kadar gösteren bir kanaldır. Hint dizileri devam etse de gitmese de sonuna kadar devam ediyor. Öteki hususi kanalların yaptıklarına karşın oldukça Kanal 7 ve TRT’nin dizilerine çok haiz çıktıklarını söyleyebiliriz. Emanet dizisini gösteren Kanal 7, muhtemelen dönem sonuna kadar 150’ye yakın bölüm yayınlayacak. Şimdilik, Emanet dizisinin dönem sonunda bitip bitmeyeceği ya da yeni sezonda devam edip etmeyeceği konusunda net bir açıklama veremiyoruz. Ama Yemin dizisinin üçüncü sezonuna başladığını hesaplarsak dizinin ikinci sezona kadar devam etmesi muhtemeldir.

Emanet Dizisi Yeni 2.Sezonda Devam Edecek mi?

Emanet günlük olarak yayınlanıyor ve 1. dönem sonunda averaj 150 bölüm yayınlanacak. Ama Türkiye’deki koronavirüs olay sayısının azalmamış olması, ileride bu dizi aşılara yönelik planlarda değişikliklere yol açabilir. Bundan dolayı, gelecek konusu hem Emanet dizisinin hem de öteki diziler için fazlaca önemlidir. Koronavirüs sebebiyle geçen Mart ayında gösterime giren “Emanet” dizisi Eylül ayından bu yana ertelendi. Son haftalardaki reyting listelerine bakılırsa, dizi yeni sezonda kalmış olduğu yerden devam edecektir.

Emanet Dizisinin Reytingleri Nasıl İzleniyor mu?

Emanet dizisi reytinglerine bakılırsa son haftalarda toplam 1,5 puan aldığını ve İlk 100 dizi içinde 25. sırada bulunduğunu görmekteyiz. Sevilen dizinin reyting sonuçlarına bakılacak olursa önceki haftalara gore sonuçlarda bir artış bulunduğunu doğruluyor. Tahminlerimize gore gelecek haftalarda Emanet dizisinin toplam 2 reyting ile günlük dizi olarak devam edeceği düşünülüyor. Emanet dizisi diğer dizilerin önceden düşük reytinglerle izlenmesi ile Kanal 7’de oldukça izlenen dizi oldu. İzlenme ve sıralamalarda başarı göstermiş olmaya devam ederse dönem sonuna kadar yoluna devam edecek ve İkinci Sezonda kalmış olduğu yerden Kanal 7’de gösterim hayatına devam edecektir

Emanet Kaç Bölüm Devam Edecek Ne Zaman Bitecek?

Bu yazımızda size Emanet dizisinin minimum sezonun sonuna kadar devam edeceğini ve 150 bölüme kadar yayınlanacağını bildirdik. Lakin dizi ilerleyen sezonlar gösterim yaşamının nasıl biteceği belli değildir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu