Televizyon

Emanet dizisi Zuhal karakteri kimdir?

Kanal 7’nin yeni dizisi Emanet ilk bölümleriyle ciddi bir beğeni kitlesinden topladı. Her hafta yeni bölümleriyle gösterime giren Emanet dizisin karakteri merak konusu oldu. Sevilen dizinin en açıklama bekleyen oyuncularından bir tanesi de Zuhal oldu. Emanet dizisindeki Zuhal karakteri İkbal’in kardeşidir. Emanet dizisinde Zuhal karakterini Hilal Yıldız oynamaktadır.

Hilal Yıldız Kimdir?

Emanet dizisinde Zuhal karakterini Hilal Yıldız oynamaktadır. Hilal Yıldız 1997 senesinde hayata merhaba dedi. Üniversite eğitimini Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk bölümünde tamamlayan Yıldız, ilk olarak Kanal 7’de gösterime giren Emanet dizisinde rol almaya başladı. Bu dizi ile kariyerine kuvvetli bir giriş açıklayan Yıldız, sevenler tarafınca fazlasıyla beğenildi. Güzel ve yetenekli oyuncu dizi sektörünün yanı sıra mankenlik ile de yakından ilgilenmektedir.

Hilal Yıldız’ın Sevgilisi Kimdir?

Genç oyuncunun hemen hemen aşk hayatıyla ilgili kati bir bilgiye ulaşılamamıştır. Oyuncu herhangi bir sosyal medya hesabında da aşk hayatıyla ilgili bir paylaşımda bulunmamıştır. Ek olarak dizi sektörüne yeni adım attığı için magazin gündemine düşmemiştir.

Hilal Yıldız sosyal medya hesapları içinde bilhassa Instagram’ı fazlasıyla kullanmaktadır. Güzel oyuncunun Instagram hesabında 3 bin takip edeni ve 112 paylaşımı bulunmaktadır. Genç oyuncunun Instagram’daki adı ise @hilallyyildiz’dır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu