Teknoloji

En sessiz çalışan vantilatör modelleri hangileridir?

Harcamış olduğu enerjiyle çok ekonomik olan vantilatörler ferahlamak isteyenlerin imdadına koşuyor. Evlerinde önceden rahat ve serinde oturmak isteyenler için en uygun fiyatlı ve en performansı yüksek serinletici çeşitlerinin sizin için araştırdık.

Sıcaklara deva olacak en iyi serinletici modelleri 2021 hangileridir?

Piyasada bulunan oldukça fazla teknolojik ev aleti markası yazları şüphesiz ki serinletici satışlarını kat kat artırıyor. Hangi serinletici en iyisi, en uygun serinletici hangisi, serinletici alırken nelere dikkat edilmeli? Her keseye uygun vantilatörler aşağıdaki şeklinde sıralanabilir;

Raks SF Olympos;

serinletici çok başarıya ulaşmış bir marka olmakla beraber kullanıcılarından da güzel geri dönüşler alıyor. Güce 60, nemlendirme için de 40 watt doğrusu toplamda 100 watt güce haizdir. Bir başka öne çıkan özelliklerinden ötekiler ise buğu sağlama işlevinin olması ve iyonizer olmasıdır. 3 aşamalı hız ayarlarını istediğiniz kademeye getirerek kendiniz için en uygun seçeneği belirleyebilirsiniz. Zamanlayıcısı ve fazla ısınmaya karşı motor özelliğine haizdir ve bununla birlikte sineksavarlığı ise en cazip yönlerinden biri denebilir.

Fakir Tvl 90 S;

alışılmış klasik modellerinden değişik bir arayış içinde olanalr için çok başarıya ulaşmış bir dizayna haiz bu serinletici, 90 watt güce ve 8 saate kadar varan zamanlayıcı ayarına haizdir.Kişinin istediği yöne doğru havalandırması ve geniş açılı üfleme özelliği ile geniş alanlar için çok fonksiyoneldir.

Fakir Allover 3 in 1;

adını üç değişik seçenekte kullanılması özelliğinden almıştır. Kişiye duvarda, masaüstü ve stant olarak kullanılma özelliği sağlayarak çok fonksiyonel kullanılmaktadır. Ek olarak organik, düzgüsel ve uyku modunda emek vererek üç değişik aşama ayarı sağlamaktadır. Oval şekilde hava üfleme yaparak bulunmuş olduğu ortama maksimum yarar sağlar. Sağlam ve kuvvetli materyalden meydana getirilen motor yapısı ile uzun seneler kullanılır. Ergonomik tasarımı ile zeminlerde rahatça durmaktadır.

Flavel FLV 1680;

tasarımı ile klasik modellerden ayrılarak moden bir görünüm sağlaması ile öne çıkmaktadır. 3 değişik kademede çalıştırılarak kişiye en ideal serinliği sağlar.38 wattlık güce haizdir. Bir başka güzel özelliği ise uzaktan kumanda ile çalıştırılabilir olmasıdır. Böylece ayağa kalkmadan istediğiniz yerden serin hava üflemesi başlatılmaktadır. Sessiz emek verme şekli yardımıyla varlığından haberdar etmeden kişiye en hususi anlarda bile serinlik sağlar.

Raks SF RX;

60 wattlık güce haiz olmakta ve iki yöne de hava üfleyebilmesi ile farkını koymaktadır. Ayarlanabilir hız özelliği yardımıyla size en uygun serinliği sallar. Uzaktan kumandası ve dokunmatik paneli ile çok konforludur. Kuvvetli motoru yardımıyla yoğun kullanıma bağlı ısınmaya karşı dayanıklıdır.

Fakir VC 20 S;

ayarlanabilir yükseklik ayarı ile rahat kullanım sağlar. 55 wattlık güce haizdir. Zamanlayıcısı bulunmaktadır.

Altus AL 16 A;

Ayarlanabilir boya ve 50 wattlık güce haizdir. Sağ ve sola hava üfleyebilmektedir. Uygun fiyatlı bir ürün olması ile de tercih edilmektedir.

Vestel AV 4310;

55 wattlık bu model yerli üretim bir üründür. Ayarlanabilir hız özelliğine haizdir. Klasik ve çok kullanışlı uygun fiyatlı bir üründür.

CSD DN 91003;

klasik bir model olmakla beraber çok kullanışlıdır. Kuvvetli üfleme özelliğine haizdir ve 1 saat zamanlayıcı ayarı bulunmaktadır.

Rubenis RBA-05;

55 wattlık motor gücü bulunmaktadır. Boyu ve hızı ayarlanabilmektedir. 2 saate kadar zamanlayıcı ayarı yapılmaktadır.

Serinletici ararken dikkat edilen genel özellikler yukarıdaki şeklinde belirlenmektedir. Beklentilerinize en uygun modeli seçmeli ve almalısınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu