Televizyon

Evangeline Lilly’nin son halini görenler hayret içerisinde kalacak! Lost dizisinin Kate’i.

Eskiden dünya genelinde büyük bir etki yaratan ve bir kült haline gelen “Lost” dizisi, kahramanlarının “kayıp” hikayelerini anlattığı bir dizi olarak tanınıyordu. Sidne’den Los Angeles’a gitmekte olan bir yolcu uçağının talihsiz bir kaza sonucu bilinmeyen bir adada mahsur kalanların hikayesine odaklanan dizi, o zamanlarda çok konuşulmuştu. Yıllar sonra başrol oyuncularından Evangeline Lilly’nin değişimi de büyük bir olay yaratmıştı.

Dizide Kate karakterini canlandıran Evangeline Lilly, özgün bir karakter profiline sahip olan ve öz babasını öldürdükten sonra kaçak bir yaşam süren, adada liderlik vasfı kazanan spinal cerrah Jack ve profesyonel dolandırıcı Sawyer ile romantik bir ilişki yaşamıştı. Zaman geçtikçe, hayranlar hala dizideki karakterleri yakından takip etmeye devam ediyor.

Evangeline Lilly, başarılı performansıyla hafızalara kazınan Kate karakterini canlandırmıştı. Diziden sonra da bir dizi yapımında rol alan Lilly, Lost dizisindeki Kate karakteri sayesinde izleyicilerin hafızalarına kazınmış bir figür haline geldi.

44 yaşına gelen Evangeline Lilly’nin son görüntüsü, zamanın izlerini taşıyan bir portrenin stüdyo kalitesinde bir fotoğrafı gibi. Zamanın izlerini taşısa da, ünlü oyuncunun hala kendine has bir çekiciliği ve çarpıcı bir etkisi olduğu söylenebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu