Televizyon

9 aylık hamile eşi Esra Erol’da ararken çocuğunun başka birisinden olduğunu öğrendi!”

ATV’nin en popüler programlarından biri olan “Esra Erol’da” programında konuk olan Murat Bey, son aylarda kaybolan hamile eşi Seda’yı bulma umudunu canlı yayında dile getirdi. Programda garip olaylarla dolu evlilik yaşamlarını anlatan Murat Bey, Mart ayında evlendiği eşinin ikinci kez sürpriz bir şekilde evden ayrıldığını ve bebeğin babasının kendisi olmadığını itiraf ettiğini belirtti.

Eşi Seda’nın beklenmedik bir şekilde 23 Kasım’da evden ayrıldığını aktaran Murat Bey, Seda’nın telefonunu gizlediğini ve eski bir arkadaştan gelen mesajı silerken yakaladığını ifade etti. Seda’nın kaçtığı günün ardından güvenlik kameralarını kontrol ettiren Murat Bey, eşinin Dutluk adlı bir bölgede gri bir araçla defalarca görüldüğünü anlattı.

Ayrıca, eşi Seda’nın kendisini defalarca kızdırmak için “senin çocuğun değil, başkasının çocuğuna hamileyim” dediğini iddia etti ve DNA testi istediğini belirtti. Daha sonra programın telefonla bağlanan Seda ise Alanya’da olduğunu ve eşinin çocuğunun babasının Yıldıray Dalkıran olduğunu iddia etti. Seda’nın bu açıklamaları izleyenleri şoke etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu