Televizyon

Exxen dizisi Acemi Anneler nerede çekiliyor?

TRT1 ekranlarına gelecek olan Acemi Anneler adlı dizinin çekimleri yapılmaya başladı. Gösterim tarihinin fazlaca yakında olması beklenen TRT1 dizisinin gösterim saatleri ise 15 . 45 olacak. Sevilen dizinin oyuncu ekibi ise Berk Bakioğlu, Melisa Yıldıran, Ozan Yıldırım, Begüm Topçu ve Merve Üçer benzer biçimde adlar yer almıştır.

Sevilen dizinin çekim alanları tam olarak açıklanmasa da İstanbul’ da çekilmiş olduğu netleşti. Sevilen dizinin konusu ise dört acemi annenin başlarından geçen durumları bir arada çözmesini ve yaşamı belirli bir refah düzeyinde yaşamak için verdikleri mücadeleyi anlatacak. Sevilen dizinin çekimlerinin yapılması için kullanılan il ise İstanbul oldu, dizinin setinin düzeni ise güzel bir mahalleye çağrıştırmak suretiyle ve 90’ lı yılların eşi olmayan atmosferini yaşatmak için düzenlenmiştir.

Çekim yeri İstanbul olarak belirlenmiş olan dizinin çekilmiş olduğu ilçe ise Beykoz’ dur. Beykoz birden fazla dizi benzer biçimde Acemi Anneler adlı diziye de ev sahipliği yapmaktadır ve eski bir ayakkabı fabrikasının bulunmuş olduğu yerde set kuruldu. Projede ise dünya benzer biçimde vatanımızda de devam etmekte olan koronavirüs salgını sebebi ile set için alınan tedbir detaylı bir durumda sürdürülmeye devam etmektedir. Hastalığın yayılması ya da set çalışanlarını bulaşmasının önüne geçebilmek amacı ile herhangi bir durumda sevenleri alınmamaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu