Televizyon

Exxen Kral Şakir Mikrop Avcıları nasıl izlenir?

Kral Şakir Mikrop Avcıları iyi mi ve nereden izlenir? Bir çok insan, Kral Şakir’in iyi mi izleneceğini merak etmeye başladı. Yeni dijital içerik platformu Exxen‘de gösterime giren Mikrop Avcıları, seyircilerin karşısına çıktı. Exxen Kral Şakir gösterim hayatına başladı…

Kral Şakir oyun zamanı, Kral Şakir Mikrop Avcıları nasıl izlenir? Kral Şakir oyun zamanı full izle

Oldukça fazla insan çizgi film olan Kral Şakir’in nereden ve iyi mi izleneceğini araştırmaya başladı. Kısa sürede Exxen dijital platformunda Kral Şakir, yayınlanmaya başladı. Evlatların sevmiş olarak izlediği Kral Şakir Mikrop Avcıları, Exxen dijital platformunda gösterim hayatına başladı.

Exxen mikrop avcıları

Türkiye’nin yeni dijital TV platformu Exxen Mobil, 1 Ocak 2021’de gösterim hayatına başladı. Kısa sürede 500.000’i aşkın üyesi bulunan Exxen Mobil, her gün yeni diziler, yarışmalar ve belgeseller ile izleyicilerin ilgisini çekmektedir. Her insanın izlediği Kral Şakir Mikrop Avcıları ekranlara yer almaya başladı.

Kral Şakir Mikrop Avcıları filmi nasıl izlenir?

Çocuklarınızın keyifli bir dönem tatili geçirmesini istiyorsanız exxen.com’a kaydolarak Kral Şakir Mikrop Avcıları’nı seyredebilirsiniz.

Exxen 7 gün parasız izle

Exxen ditijal platformu, denemeniz için size 7 günlük parasız abonelik sağlar. 7 gün süresince izleyebilmek için kullanıcı adınız ve e-posta adresiniz ile kayıt olmanız gerekmektedir. Aboneliğinizi iptal etmezseniz ve ödeme bilgilerinizi 7 günlük parasız seyretmenizin arkasından aboneliği iptal etmezseniz ödeme otomatikman hesabınızdan düşecektir. Aylık reklamsız abonelik 20 Türk lirası, reklamlı abonelikse 10 Türk lirasıdır.

Exxen abonelik tutarı aylık 9.90 TL

Yaşamın her kesiminden insanların kolaylıkla erişebilmesi için uygun fiyat politikası izleyeceklerini belirten Ilıcalı, Instagram hesabından beklenen açıklamayı yapmış oldu. Exxen için abonelik tutarı 9,99 TL olarak belirlendi. Ülkemizi göz önünde bulundurarak Netflix ile kıyasladığımızda fiyatı uygun görünüyor. Acun Ilıcalı‘nın kurduğu online gösterim platformu Exxen’in aylık tutarı açıklandı ve 1 Ocak 2021’de yayına başlamış olacak. Acun Ilıcalı’nın yeni kanalı fiyatı ile dikkatleri üstüne çekti.

Exxen iyi mi izlenir?

Türkiye’nin Exx dijital platformu ve Apple Store Play Store’da bulunmaktadır. Exxen yazıp arayarak bir mobil cihaza indirilebilir.

Exxen uygulamasını bir bilgisayardan görüntülerken, bir HDMI kablosuyla bir TV’ye bağlayarak seyredebilirsiniz.

ExxonMobil’in iki değişik üyelik seçeneği vardır. Reklamlı içerik görüntüleme aylık üyelik tutarı 9,90 TL, reklamsız içeriğe erişim üyelik seçeneği 19,90 TL’dir.

Exxen Mikrop Avcıları Konusu

Türkiye’nin yeni dijital TV kanalı Exxon Mobil, 1 Ocak 2021’de açıldı. Kısa sürede 500.000’den fazla üyesi bulunan Exxon Mobil, her gün yeni diziler, yarışmalar ve belgeseller ile izleyicilerin ilgisini çekiyor. Kral Şakir Mikrop Avcıları her yaştan Exxen platformunda seyredilmektedir.

Eski çağ mikroplar tekrardan ortaya çıkar ve şehirdeki herkesi enfekte eder. Şakir, Remzi, Canan ve Fil Necati, dünyayı etkileyen bu salgını durdurmak için harekete geçti. Kahramanımız “dev canavar mikrobu” yenmek ve bu salgından etkilenen insanları kurtarmak için elinden geleni yapmış olacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu