Televizyon

Exxen ne zaman açılacak?

Türkiye’nin en önem verilen televizyoncularından olan Acun Ilıcalı tarafınca ortaya konan ve Netflix, Amazon Prime Video, BlueTV şeklinde platformların rakibi olacak Exxen platformuyla ilgili bilgiler devam ediyor. Son olarak Acun Ilıcalı tarafınca geçtiğimiz dönem içinde meydana getirilen açıklamalar ile beraber Exxen’in yakın bir tarihte gösterim hayatına başlamış olacağı ifade edildi.

Acun Ilıcalı mevzuya ilişkin yapmış olduğu açıklamalarında platform kapsamında dizi, reality show, yarışma, belgesel, çocuk projeleri şeklinde içeriklerin yer alacağını aktardı. Platformda Aleyna Tilki ile Cemal Can Canseven’in başrollerinde yer alacağı bir müzikal projeye de imza atılacak.

Ali Atay tarafınca tasarlanan ve Onur Meşhur tarafınca yönetilecek olan Şeref Bey adlı dizinin de Exxen’de yer alacağı, projede Haluk Bilginer, Songül Öden ile Ertan Saban’ın yer alacağı bildirildi.

Nurgül Yeşilçay, Hazal Türesan ve Selim Bayraktar’ın oynadığı 8 bölümlük Yırtıcı Şeyler adlı dizi de platform kapsamında bulunacak.

Mustafa Uslu tarafınca ortaya konacak olan Hükümsüz adlı dizinin başrolünde Özgü Namal yer alacak.

Dünyanın yakından takip etmiş olduğu Next Top Model yarışması Burcu Esmersoy tarafınca sunulacak.

İbrahim Büyükak ile Beyazıt Öztürk ise beraber bir Talkshow programı yapacaklar.

Öteki taraftan Sagopa Kajmer ile Ceza’nın beraber jüri üyeliği yapacakları bir rap yarışması yapılacağı da aktarılanlar içinde yer ediniyor.

Talebe Evi ismindeki yapım ile gençlere hususi olarak ortaya konacak ve bir villada yaşayacak olan 3 öğrencinin yaşamının anlatılacağı aktarılıyor. Hem de üniversite senelerinde dadılık açıklayan Zeynep’in hikayesinin anlatıldığı Dadı dizi de yayınlanacaklar içinde bulunuyor.

Son olarak Semiraminta, Miço, Orkun Işıtmak, Reynmen ve Buğra Kazancı şeklinde sosyal medyanın önem verilen isimlerinin de Exxen’de hususi şovlara imza atacakları bildiriliyor.

Exxen 1 Ocak 2021’den itibaren kullananların beğenisine sunulacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu