Televizyon

Exxen TV nereden izlenir? Exxen apk indir!

EXXEN APK İNDİR

Acun Ilıcalının yeni yatırımı olan Exxen, Netflix, Blu TV benzer biçimde platformlara rakip olarak geldi. Exxen platformunda dizi, film ve birçok program yer alacak. Exxen’de öteki platformlar benzer biçimde ücretli olacak fakat reklamlı ve reklamsız olmak suretiyle iki ayrı ücretli seçeneği bulunacaktır.

Exxen nedir, nasıl üye olunur?

Exxen Acun Ilıcalı tarafınca çıkarılan bir platformdur. Öteki platformlardan değişik olarak reklamlı ve reklamsız olmak suretiyle iki ayrı ücret seçeneği vardır ve fiyatı önceden uygundur. Exxen platformuna üye olmak ve içeriklerini seyretmek için exxen.com sitesine girip 7 gün parasız izle kısmına bilgilerinizi girmelisiniz fakat önceden sonrasında ücretli üyeliğe geçmek için ödeme yapmanız gerekmektedir. İki değişik ödeme seçeneği bulunan Exxen’de reklamlı üyelik 9.99 TL, reklamsız üyelik ise 19.99 TL’dir. Fakat şu an Exxen’i televizyona indirmek mümkün değildir. Exxen TV telefon, tablet, akıllı TV markaları ve tüm masaüstü bilgisayarlardan izlenebilir.

Exxen TV İçeriğinde Neler Var?

1 Ocak itibariyle gösterim hayatına giren Exxen’de Şeref Bey, Şeklinde, Talebe Evi, Büyülü Annem, Hükümsüz, İşte Bu Benim Masalım ve Yetiş Zeynep benzer biçimde diziler bulunmaktadır. Exxen TV’de yayınlanacak olan bazı programlarda şunlardır: Survivor Exxen Cup, Tolgshow, Rolkes, @Enis Arıkan, Filtresiz, Iyi mi Zayıflarım, Katarsis, Kati Yaşanmıştır, Konuşanlar, Garaj Exxen, Tasarım Evler, Talihli mı? Şanssız mı?, Sesli Güldüm, Yırtıcı Şeyler, Alper Rende ile Kaçış, Fihgt Club Exxen, Astrolojik Şifreler, Kirli Çamaşırlar, Özcan Show, Akıl Oyunlar, Masterchef Junior, Baytar Doktor Turgay İnanoğlu ve Dostları, Ayak Tenisi. Exxen Tv’de Son Savaşçı Midilli, 2008 Ulusal Ekip Hikayesi, Tosuncuk, Cadde Cadde İstanbul, Son Süngerci, Cam Tekrardan Cam ve Derinlerden Yansımalar adlı belgesel programlarda yer alacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu