Magazin

Fahriye Evcen ekranlara dönüyor mu ?

Uzun vakit sonrasında eşi Burak Özçivit ile baş başa dışarı çıkan Fahriye Evcen, setlere geri dönmek istediğinin müjdesini verdi. Koronavirüs aşısından bahseden çift, “Türklerin başarısına güveniyoruz” diyerek yurtdışından gelecek aşılara mesafeli olduklarını belirtti.

Karan isminde bir oğulları olan Burak Özçivit ve Fahriye Evcen çifti, önceki gün Nişantaşı’nda mağazaları gezeken görüntülendi. Yeni yılı evlerinde kutlayan ve pandemi sürecinde olabildiğince dışarı çıkmamaya itina gösteren ikili, mağazaları dolaşıp alışveriş yapmış oldu.

“KARAN’I KORUMAK İÇİN DIŞARI ÇIKARMIYORUZ”

Karan’ı kucağına aldıktan sonrasında setlerden uzak kalan oyuncu, oğluna nazar korkusu yaşayıp yaşamadıkları sorusuyla ilgili “Asla o şekilde korkumuz falan yok, ek olarak o şekilde çıkabilecek bir ortamda da yok. Onu korumak adına fazla çıkaramıyoruz” dedi.

“DOĞRU İŞ BULDUĞUMDA SETE DÖNECEĞİM”

Setlere geri dönerek dönmeyeceği hakkında samimi açıklamalarda bulunan oyuncu, “Şu an oğlumla ilgileniyorum. Doğru iş olduğunda kesinlikle olacaktır. Şu an netleşen proje yok. Bugün de uzun bir aradan sonrasında ilk kere alışveriş için dışarı çıktık. Net bir şey yok fakat planım var. Çocukla iyi mi olacak göreceğiz. Artık yavaş yavaş onu da alıştırarak olacak herhalde” şeklinde konuştu.

AŞIYA MESAFELİ BAKIYORLAR

Salgın sürecinde kendilerini ve oğullarını korumak isminde evlerinde izole olan gerekmedikçe dışarı çıkmayan meşhur çift, koronavirüs aşısı hakkında Şu anda aşıyla ilgili ne yaparız bilmiyoruz. Ne gerekiyorsa onu yaparız daha araştırma yapmadık. Devamlı Türklerin başarısını beğeni ediyoruz” diyerek yurt dışından gelecek aşılara mesafeli olduklarını dile getirdi.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu