Televizyon

Fahriye Evcen, eşi Burak Özçivit’e öyle bir sürpriz doğum günü hazırladı ki…

Sevilen çift Fahriye Evcen ve Burak Özçivit, bu kez kıskandıran bir sürprizle gündeme geldi. Ünlü çiftin aşk hikayesi Reşat Nuri Güntekin’in “Çalıkuşu” adlı dizide başrol oynamalarıyla başlamıştı. Şimdiyse bu çift, kesintisiz aşklarının yanı sıra, iki çocukları olan bir aile tablosu çizerek milyonlara örnek olmaktadır.

Aşk dolu geziler, sevgi dolu paylaşımlar ve tabii ki çocuklarıyla olan birliktelikleri, çiftin hayranlarını mutluluktan havalara uçuruyor. Fahriye Evcen, eşi Burak Özçivit için özel bir doğum günü paylaşımı yaptı. 24 Aralık 1984 doğumlu eşi Burak Özçivit’in doğum gününü, ailece çekilmiş keyifli fotoğraflarla kutladı. Özellikle çocuklarıyla birlikte çekilmiş bir fotoğraf paylaşan Fahriye Evcen, altına “İyi ki doğdun, babamız” notunu eklemeyi de unutmadı. Bununla da kalmayıp güzel oyuncu, ayrıca eşiyle olan fotoğraflarını da paylaşıp, altına romantik bir ifade ekledi: “İyi ki doğdun, aşkım.”

2017’de evliliklerini resmileştiren çift, çocukları Karan’ı 2019’da dünyaya getirdi. Ve 18 Ocak’ta ikinci çocukları Kerem’i kucaklarına alarak, anne baba olmanın mutluluğunu ikinci defa tattılar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu