Televizyon

Fazlası Zarar sunucusu Ezgi Sertel kimdir?

Tv kanalının yeni yarışma programı olan Fazlası Zarar’ın sunucusu belli oldu. Meydana getirilen açıklamalar sonrasında Fazlası Zarar programının sunucusu Ezgi Sertel olacağı açıklandı. Programı dört gözle bekleyen oldukça fazla insan ise Ezgi Sertel kimdir sorusunu araştırmaya başladı.

Fazlası Zarar sunucusu Ezgi Sertel kimdir? Hangi programları sunmuştur?

Yarışma formatı ile değişik bir program olduğundan oldukça fazla insan Fazlası Zarar programını araştırmaktadır. Alışveriş çılgınlığını ele alan programda kimler tutumlu kimler ise gereğinden fazla alışveriş yapıyor sorusuna yanıt verilecek. Sunucu Ezgi Sertel ise önceden Anneler ve Gelinler programının sunuculuğunu yapmıştır.

Ezgi Sertel kimdir?

1981 senesinde Safranbolu’da gözlerini açan Sertel, İstanbul Üniversitesi Orman Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonrasında oyunculuğa merak salmıştır. 2007 senesinde Tek Türkiye dizisinde ki performansı ile tanınan ve ekranlara çıkan Ezgi Sertel, devam eden süreçte oyunculuktan ziyade sunuculuğa önem vererek bu yönde tanınmaya adım atmıştır. Ezgi Sertel sunuculuğunu yapmış olduğu Lezzet Haritası programı ile büyük bir ün kazanırken Lezzet Haritası programı sonrasında oyunculukla değil sunuculuğu ile tanınmaya adım atmıştır. 2016 senesinde Ozan Çobanoğlu ile evlilik yaşayan Sertel, 2020 senesinde Tibet ve Mert adlı ikiz bebeğini kucağına almıştır.

Fazlası Zarar program sunucusu Ezgi Sertel oldu

Lezzet Haritası programı ile oldukça fazla insan tarafınca beğenilen bir sunucu olan Ezgi Sertel gerek komiklikleri gerekse samimiyeti ile son zamanların en sevilen sunucularından bir tanesidir. Fazlası Zarar programının değişik konseptine en iyi alışacak isim olacağı belirtilen Ezgi Sertel’in programda sergileyeceği performans ise merak ediliyor.

Fazlası Zarar program formatı nedir?

Her hafta 5 kişinin yarışacağı Fazlası Zarar programında yarışmacıların evlerine gidilerek gereksinim fazlası ürünler araştırılacak. Kimin tutumlu kimin alışveriş bağımlısı olduğu belirlenecek. Hatta hafta finalinde en tutumlu olan kişiye 10.000 TL büyük ödül verilecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu