Televizyon

FOX TV 22 Ekim 2020 Zuhal Topal’la Sofrada puan durumu nedir?

GundemLab.com – Zuhal Topal’la Sofrada haftanın sonuna doğru yaklaşırken finale çok az kala adrenalin üst seviyede. Zuhal Topal’la Sofrada 22 Ekim Perşembe Yarışmacısı Gelin Hülya Doğla ve kaynanası Fatma Doğla, hangi puanları aldı? 22 Ekim Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Puanları. Zuhal Topal’la Sofrada bugünün puanları haftanın son gününde birinci olacak yarışmacıyı belli edecek. Zuhal Topal’la Sofrada puan tablosu kaynanaların gelinlere verdikleri puanlarla belirleniyor. Zuhal Topal’la Sofrada 22 Ekim puan tablosu bu haftanın üçüncü yarışmacısına ilişik olacak.
Yarın haftanın finali olacağından kimin hangi yetenekli yarışmacının final ödülünü alacağını herkes merak ediyor. Zuhal Topal’la Sofrada finali alabilecek isim kim olacak? Yarışma formatı gereğince menüler tam olduğu süre 3 ile 10 puan içinde verilirken eğer noksan menü ile gelinler kaynanaların karşısına çıkarsa 1 ile 10 puan içinde alabiliyor. Zuhal Topal’la Sofrada bu haftanın yarışmacıları ve gelinleri kim? Zuhal Topal’la Sofrada 21 Ekim puan tablosu kaynanaların verdiği puanlardan oluşuyor. Zuhal Topal’la Sofrada puan tablosunda en fazla puanı olan gelin haftanın son gününde büyük ödülün sahibi oluyor.

22 Ekim Zuhal Topal’la Sofrada Puanları ve Puan Tablosu

22 Ekim Zuhal Topal’la Sofrada haftanın 4. günü yarışan Gelin Hülya Doğla ve kaynanası Fatma Doğla’nın kazandığı puanlar belli oldu ve Hülya en yüksek puanları Hülya Topal ve Zuhal Topal’dan 8’şar puan alarak toplamda 26 puan almıştır.

Beyhan Şengül 5
Nuriye Ceral 7
Adile   4
Birsen Öngüç 6
Zuhal Topal 8
TOPLAM: 30

22 Ekim 2020 Zuhal Topal’la Sofrada 459. Bölüm 1. Fragmanı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu